Якою стороною правильно приймати душ — питання розділило людей на два табори

У Мережі розгорілася нова суперечка. Все почалося після того, як популярна тіктокерка з Південної Каліфорнії поділилася своїми думками про два різні підходи до водних процедур. Блогерка вирішила дізнатися, як правильно приймати душ, стоячи обличчям або спиною до води. Її відео привернуло увагу понад 100 тисяч підписників, а потім стало об'єктом масової дискусії. Внаслідок якої деякі користувачі посварилися один з одним, інформує Ukr.Media.

Який спосіб правильніший: обличчям до води чи спиною

Судячи з коментарів у соцмережах, користувачі розділилися на два табори. Який із цих методів єдино вірний — сказати складно, оскільки люди можуть приймати душ так, як їм найкомфортніше, тут жодних правил не існує. Наприклад, можна так: коли миємо голову — стоїмо спиною до струменів води, а обличчям — коли вмиваємось.

Сама 29-річна дівчина миється спиною до душу, щоб вода лилася на волосся і спину, і вона завжди думала, що так роблять і всі інші. Тому блогерка була "шокована", дізнавшись, що її мама віддає перевагу протилежній позиції.

Цікаво, що багато користувачів дійсно не припускали, що існує якийсь інший спосіб приймати душ, ніж той, до якого вони звикли:

"Хто, чорт забирай, стоїть перед водою?" — поцікавився один із користувачів.

"Дивитись на воду — це неврівноважено", — вважає інший.

"Чому ви всі приймаєте душ задом наперед?" — спитав третій.

"Добровільно зазнати тортури водою — це зовсім не весело", — пожартував один із користувачів.

Одна жінка взагалі написала, що її чоловік робить це боком: "Мій чоловік тільки що повідомив мені, що він стоїть боком і вода потрапляє йому на плече. Так я і дізналася, що вийшла заміж за психопата".

Є й ті, хто розповів, що успішно поєднує обидва способи миття. "Я постійно обертаюся, як шашлик", — сказав один із підписників.

Знайшлися серед коментаторів і такі, котрим у принципі не подобається, коли вода ллється на них зверху. Тому вони знімають лійку та поливають себе, тримаючи її в руках.

А як все ж таки правильно приймати душ?

Існує різниця, як приймати ці водні процедури. У воді, що тече з наших труб, багато солей кальцію та магнію, через що шампунь гірше милиться і його потрібно більше для досягнення очищення. Також через таку воду шкіра більше сушиться, а волосся січеться. Як приймати душ — це справа звички, але правильніше на обличчя. Так ви зможете регулювати температуру воду, і добиратися до мила зручніше. Після такого душу тільки не забудьте обличчя помазати зволожуючим кремом для покращення її тонусу.

У результаті можна сказати, що кожен має свої переваги та звички, коли справа стосується прийняття душу. Важливо поважати вибір кожної людини і давати можливість насолоджуватися душовим процесом так, як зручно.

Як правильно мити голову

Дійсно важлива порада: обполіскуйте волосся в душі холодною водою! Якщо хочете, щоб більше поживних речовин проникло в шкіру голови та волосяні фолікули, використовуйте кондиціонер і змивайте його холодною водою. Оскільки холодна вода закриває пори, що знаходяться на шкірі голови та волосся, більше корисних речовин зможуть потрапити всередину волосяних стрижнів.

Хірурги з пересадки волосся пояснюють: на поверхні волосяних стрижнів знаходиться кутикула, що нагадує черепицю на даху. Ці "щитки" відкриваються і закриваються залежно від температури води, яку ви використовуєте для миття волосся.

Найкраще почати зі змивання шампуню теплою водою, щоб відкрити пори та волосяні фолікули. Температура води має бути близько 40 градусів. Потім нанесіть кондиціонер і залиште його на волоссі на вказаний час.

Коли ви готові змити кондиціонер, змініть теплу воду на прохолодну та дбайливо змийте кондиціонер. Температура прохолодної води має бути близько 21 градуса. Важливо не використовувати гарячу або дуже холодну воду, щоб не пошкодити шкіру або волосся.

Змивання кондиціонера холодною водою допоможе утримати вологу у волоссі і зробить його менш кучерявим. Крім того, закриття пір на поверхні волосяних стрижнів надасть вашому волоссю більш гладкий і здоровий вигляд. Для отримання максимального ефекту використовуйте якісний кондиціонер без шкідливих хімічних добавок.

Джерело