Який у вас ніс – такий і характер. Будете сперечатися?!

Скільки разів ви дивилися на обличчя людини та розуміли, чого від неї можна очікувати? Швидше за все, ви робили це, і далеко не один раз, передає Ukr.Media.

Це не означає, що ви судите людину тільки по зовнішності, – це означає, що ваша підсвідомість робить певні висновки з попереднього досвіду спілкування з людьми різних типів.

Але це працює і в іншу сторону – деякі з ваших власних зовнішніх особливостей розкривають багато про особистість.

І зараз ми з вами поговоримо про форму носа.

1. Нубійський ніс

Ніс прямий, кінчик вказує вниз, як гілка, перевантажена фруктами. Відомо, що люди з таким носом досить цікаві та експресивні.

Вони схильні до оптимізму і надзвичайно зацікавлені у вивченні нового. Їх смирення відрізняє їх від інших, і те, як вони вміють висловлювати свої думки – воістину вражаюче.

2. Грецький ніс

Назва цього носа пішла від давньогрецьких скульптур. Вузький, характерно прямий та загострений ніс. Люди з таким носом розумні та надзвичайно прагматичні.

Вірність – ще одна особливість, яка визначає цих людей, але ще одна якість, яка їм властива уміння зберігати секрети.

Вони швидше помруть, ніж справлять враження ненадійної людини або пліткаря. Більше того, вони ніколи не відкриються тим, хто не заслужив їх довіри.

3. Ніс гачком

Схожий на пташиний дзьоб, ніс зігнутий вниз від підстави носової кістки до кінчика. Люди з цим носом вперті, вдумливі та глибокі.

Вони пристрасно захищають свої погляди і не бояться ризикувати. Але якість, яка дійсно їх відрізняє, – це самовідданість.

Їх творче мислення і мудрість робить їх унікальними дипломатами.

4. Вигнутий ніс

Вигнутий ніс відрізняється від носа гачком тим, що помітно загострений на кінчику. Люди з цим носом стають відмінними менеджерами. Вони вміють керувати, організовано, і з таких людей варто брати приклад.

Вони дуже цінують свою кар'єру, але також дбають про рідних та близьких людей. Єдине, що вони ненавидять – це зрада.

5. Ніс кнопкою

Короткий і витончений, це один з найпоширеніших видів носа. Але люди з цим носом бувають дуже різними!

Будучи рішучими, вольовими та спонтанними, вони зазвичай беруть участь у різних заходах. Вони ефектні та максимально використовують свій час.

Їх вирішення, як правило, засновані на почуттях, але з часом вони вчаться розуміти які цілі потрібно переслідувати, а які відпустити. Результат – вони часто отримують те, чого хочуть.

6. Прямий ніс

Широкі ніздрі з заокругленим кінчиком та більш прямий, ніж інші. Відомо, що люди з цим носом контролюють свої емоції.

Вони прекрасні эмпати. Такі люди надзвичайно терплячі та спокійні, і не піддаються провокаціям.

Єдиний раз, коли вони можуть втратити самовладання, це коли ситуація загрожує їх близьким. У цьому випадку вони виплеснуть на кривдників весь вогонь пекла.

7. Ніс з горбинкою

Невелика горбинка на носі з кінчиком, злегка спрямованим назовні. Люди з таким носом найбільш чутливі та добрі.

Вони дуже сприйнятливі, в тому числі і до болю, але ніколи не виставляють емоцій на загальний огляд.

Ці люди з посмішкою несуть навіть найтяжчий тягар, і все ж будуть першими, якщо кому-небудь знадобиться допомога. Альтруїзм є їх відмінною рисою.

8. Кривий ніс

Перегородка носа виділяється, а кінчик закруглений. Всупереч тому, що пропонує назва, люди з кривим носом, як відомо, є одними з найбільш простих з усіх.

Вони хороші слухачі та спостерігачі, тому розуміють більше, ніж хто-небудь інший. Такі люди, відмінні друзі та партнери, оскільки вони зазвичай все ретельно і обережно обмірковують, перш ніж сформувати думку.

Джерело