Як зробити найпростіший освіжувач повітря для дому власноруч

Приємний аромат у домі, є однією з головних складових домашнього затишку. Організувати його присутність можна за допомогою різних освіжувачів для повітря. Їх у великій кількості сьогодні можна знайти в магазинах. Починаючи від найпростіших аерозолів і спреїв і закінчуючи дорогими автоматичними освіжувачами. Але, якщо у вас немає бажання або можливості витрачати гроші на їх придбання, то можна обійтися і без дорогих покупок. Тим більше що освіжити повітря в будинку можна без істотних витрат буквально за копійки. Як? Ми вам зараз розповімо, інформує Ukr.Media.

Такий ароматизатор можна непомітно розмістити в будь-якій кімнаті. Місця він практично не займає, а функції свої виконує на всі 100 відсотків. До того ж для його виготовлення не потрібні ніякі дорогі складові. Коштує він буквально копійки.

Що знадобиться?

Домашній освіжувач повітря можна зробити з:

  • чайного пакетика,
  • будь-якої ефірної олії з приємним ароматом.

Як і що потрібно робити?

Щоб зробити простий освіжувач повітря, просочіть сухий використаний чайний пакетик будь-якою ефірною олією. У результаті у вас вийде «довгограючий» освіжувач з натуральним ароматом.

Як користуватися таким освіжувачем повітря?

Його можна повісити на дверну ручку або радіатор опалення. Аромат поширюватиметься щоразу, коли двері відчиняються і зачиняються.

При розміщенні на радіаторі наш освіжувач працюватиме ще краще. Тепло посилить приємний аромат. Просто, дешево і в дусі нульових відходів.

Чайний пакетик, що висить на батареї або на дверній ручці, можливо, має не дуже естетичний вигляд, але від нього чудово пахне в усій кімнаті. До того ж пакетик можна сховати за шторкою, якщо він висить на радіаторі. А на дверях — замаскувати його, помістивши в красивий тканинний мішечок.

Вартість такого освіжувача становить буквально копійки. А розмістити його без проблем можна в будь-якій кімнаті. Він чудово підійде і для житлових кімнат, і для туалету з ванною.

Джерело