Як змусити алое зацвісти: проста хитрість, про яку не знають господині

Алое — це не тільки корисна рослина для шкіри та здоров'я, але і чудовий декоративний елемент для вашого будинку. Якщо ви завжди хотіли бачити квіти на своєму алое, ось вам порада, як це здійснити.

Алое, як і багато інших сукулентів, може роками стояти на підвіконні і не показати бутонів. Деякі марно думають, що ці рослини за визначенням не цвітуть. Насправді ви навіть не пробували пробудити його красу, інформує Ukr.Media.

Щоб отримати квітку, важливо вибрати відомий сорт алое, який має властивість цвісти. Наприклад, Aloe vera barbadensis miller часто славиться своїми яскравими квітками.

Досвідчені садівники розповіли, що для алое у квартирі немає пір року. Його побратими на батьківщині завжди починають цвісти після сухого і холодного періоду. Ці умови можна створити у себе вдома, щоб подати рослині сигнал.

Зазвичай роблять на підвіконні "міні-теплицю навпаки", яка захищає від теплого повітря квартири. Там зберігається прохолода від вікна і температура від 5 до 7 градусів, але стежити треба добре, з градусником, щоб не заморозити рослину, поділилися експерти.

Джерело