Як за допомогою лимону навіть найзанедбаніша орхідея почне активно цвісти

Орхідея — це чудова рослина, яка гармонійно вписується в будь-який інтер'єр. Але багато любителів квітів побоюються вирощувати такого зеленого вихованця, бо бояться, що зіткнуться зі складнощами і відсутністю цвітіння. Насправді вирощувати орхідеї може кожен, а квітконоси вони зазвичай випускають після внесення одного підживлення. І зробити таке підживлення зовсім нескладно, інформує Ukr.Media.

Досвідчені квітникарі знають, що орхідея буде пишно цвісти, якщо підгодовувати її звичайним лимоном. Рослина дуже любить лимонну кислоту, яка міститься в цьому цитрусовому. Адже, згідно з даними Американського співтовариства орхідей, у природі ця квітка живе з чорною пліснявою біля коріння. Саме вона продукує корисну кислоту, що допомагає рослині розвиватися і пишно цвісти. Крім того, з усіх кислот тільки лимонну кислоту орхідея здатна повністю метаболізувати.

Підгодовувати рослину потрібно один раз на тиждень, але процедуру можна робити й рідше, наприклад, один раз на два тижні. Візьміть літр відстояної води кімнатної температури і додайте одну чайну ложку свіжовичавленого соку лимона. Все добре перемішайте. Якщо ви вирішите використовувати лимонну кислоту замість лимона, то такої речовини знадобиться всього лише один грам.

Отриманий засіб застосовують для обприскування орхідей. Також квітку можна підживлювати такою підгодівлею методом занурення на 30 хвилин. Після процедури навіть найзанедбаніша рослина піднесеться і почне активно цвісти. Крім того, вона випустить нове коріння і піде в ріст.

Також за допомогою лимона можна очищати листя. Змішайте лимонний сік з відстояною водою в пропорції один до одного. Змочіть у рідині ватний диск, відіжміть його, а потім протріть листя орхідеї.

Джерело