Як вибрати саме ту штучну ялинку, яка виглядатиме природно і прослужить багато років

Ялинка — один із головних символів Різдва та Нового року, вона чудово виглядає в будинку незалежно від того, жива чи штучна. Якщо ви тільки зараз зважилися на покупку останньої, важливо підійти відповідально, інформує Ukr.Media.

У чому переваги штучних ялинок?

У штучних ялинок теж є чимало переваг перед живими:

  • Вони не засихають і не вимагають догляду.
  • Штучні ялинки можуть використовуватися багаторазово. За правильного догляду та зберіганні штучні дерева можуть прослужити до 20 років.
  • Економлять час. Штучні ялинки легко збирати та встановлювати. Вони позбавляють необхідності щорічно витрачати чимало часу на вибір живого дерева, транспортування, встановлення та утилізацію після завершення свят.
  • На штучних ялинках немає шкідників та комах.
  • Не викликають алергії, як живі ялинки, тому що не містять пилку та інших рослинних речовин.
  • Штучні ялинки доступні в різних розмірах та формах, що дозволяє вибрати найбільш підходящу для конкретного інтер'єру. Їх можна використовувати як усередині приміщення, так і на вулиці, що робить їх універсальними для різноманітних заходів та свят.
  • Великий вибір. У продажу є безліч варіантів штучних ялинок: великих, середніх, маленьких, прикрашених снігом, з шишками та вбудованим підсвічуванням. Це дозволяє знайти ідеальне деревце під будь-який інтер'єр.

Деякі не наважуються купувати штучні ялинки, думаючи, що вони дорожчі за справжні. Однак експерти які займаються продажем штучних ялинок, звертають увагу, що довгостроковій перспективі ялина з пластику — вигідніший варіант, ніж живе дерево. Чим довше зберігається штучна ялина, тим дешевшою вона стає.

Як вибрати якісну штучну ялинку

Якщо вам не подобається прибирати голки справжньої ялинки, що обсипаються, або придбати її заважає алергія, якісно зроблена штучна ялина цілком замінить справжню. Сучасні технології дозволяють створювати максимально реалістичні дерева.

При виборі штучної ялини слід звертати увагу на таке:

Матеріали. Штучні дерева виготовляються з використанням одного із двох видів пластику: ПВХ або ПЕ. Основна відмінність у матеріалах полягає у тому, як виглядають дерева. Хвоя із ПВХ кріпиться до штучних гілок дерев за допомогою дроту. Штучні дерева з поліетилену виготовляються цілком, тому і хвоя, і гілки краще нагадують справжні ялинки.

Хвоя. Хороша якість імітації голок — запорука того, що ялина виглядатиме красиво та натурально. Огляньте кінчики гілок — у гарної штучної ялинки вони мають бути густими.

Гілки. Вони мають бути міцними, досить гнучкими та витримувати вагу прикрас.

Спосіб кріплення гілок. У штучних ялинок гілки бувають трьох типів: відгинаються, на шарнірах і на гачках. Вибирайте найбільш доречний для вас варіант, щоб процес складання не займав багато часу і приносив тільки задоволення. Основа у гілок, що відгинаються, виконані з багатошарового гнучкого дроту, що дозволяє легко відгинати їх від стовбура. Процес збирання такої ялинки не займає багато часу. Гілки на гачках окремо зачіплюються за певне місце на центральному стовпі дерева. Така ялинка вимагає значно більше часу для збирання. Гілки на шарнірах — це найзручніший варіант. Гілки спочатку прикріплені до ствола за допомогою шарнірів, завдяки яким легко розправляються самостійно, варто лише розташувати частину дерева вертикально.

Запах. Якщо ялинка має різкий хімічний запах, то це може бути ознакою того, що вона зроблена з неякісних матеріалів.

Догляд. Зверніть увагу на те, як легко ялина миється і чиститься, тому що перед збиранням та встановленням її потрібно буде мити від пилу та забруднень.

Розмір. Експерти радять вибирати штучну ялинку з урахуванням того, щоб від стіни та стелі відстань становила не менше 15-20 сантиметрів. Якщо приміщення, де стоятиме дерево, досить просторе, можна вибирати велику ялинку. Якщо вільна площа обмежена, краще зупинити вибір на компактному деревці. Для зовсім невеликих приміщень роблять спеціальні ялинки з плоскою спинкою — вона дозволяє поставити святкове дерево якомога ближче до стіни.

Ціна. Не варто економити на якості та й переплачувати не потрібно. Вибирайте ялинку, яка відповідає вашому бюджету.

Виробник. Найкраще вибирати ялинки від відомих виробників, які гарантують якість своєї продукції.

Джерело