Як справжній — тільки не тане: 5 простих рецептів “снігу” для новорічного декору

Незмінним атрибутом головного свята зими є сніг: засніжені вулиці, освітлені вогниками, що підморгують, звісно, підвищують настрій і ваблять. Але якщо вам більше до душі проводити вільний час удома, у теплі й затишку, озброївшись улюбленим тематичним фільмом, кухлем із гарячим какао та їстівними адвент-календарями, то не варто відмовляти собі в цій особливій передноворічній атмосфері: достатньо її дечим доповнити, інформує Ukr.Media.

Ми розповімо, як зробити штучний сніг у домашніх умовах і прикрасити квартиру напередодні свята.

Сніг із соляного розчину

Якщо потрібно покрити підробку або невелику деталь інтер'єру сніжком, із завданням впорається соляний розчин. Спосіб його приготування наступний: доведіть до кипіння воду в каструлі, додайте в неї пристойну кількість солі, а коли рідина охолоне, помістіть у неї предмет. Це можуть бути ялинові шишки або гілки, якісь іграшки та фігурки: все, чого забажає фантазія.

Сніг із зубної пасти

Зубною пастою можна не тільки чистити зуби, а й прикрашати вікна або дзеркала в будинку. Для відтворення ефекту засніженості знадобиться губка, яка є на кожній кухні: нанесіть на неї пасту в невеликій кількості та акуратно натискайте на обрану як полотно поверхню. А ще можна скористатися пензликом і намалювати ним будь-який симпатичний вам або вашій дитині візерунок.

Сніг із піни для гоління

Балончик піни для гоління і сода — чудовий тандем, який дасть вам змогу ліпити снігові фігурки, не виходячи з дому. Візьміть глибоку ємність, видавіть у неї піну і поступово додавайте соду. Через кілька хвилин ви станете володарем штучного снігу, який може стати міні-сніговиком або сніжинкою на вікні.

Сніг із наповнювача для підгузків

Сніг можна зробити і завдяки підгузкам: вони, як відомо, наповнені білим матеріалом, який при вбиранні води розбухає і стає м'яким. План дій нехитрий: розрізати підгузок, вийняти все те, з чого він складається, і змочувати водою. Процес повністю під вашим контролем: для більшого успіху рекомендується постачати наповнювач водою поступово, щоб стежити за обсягом "сніжинок" і регулювати їхні габарити.

Сніг із крохмалю і ПВА

Ще один нехитрий спосіб зробити сніг вдома — відтворити його за допомогою крохмалю, клею ПВА і всіляких блискіток. Для цього потрібно взяти інгредієнти в приблизно однакових пропорціях і перетворити їх на єдину субстанцію. Нею можна, наприклад, прикрасити ялинку або окремі предмети в будинку.

Джерело