Як прикрасити квартиру, щоб 2024 рік Дракона був успішним

У кожної тварини-символу майбутнього нового року є свої найбільш вдали і не дуже вдалі кольори, які можна використовувати не тільки в одязі, але й у інтер'єрі. Як правильно прикрасити квартиру до року Зеленого Дракона, інформує Ukr.Media.

Головний символ Нового 2024 року — Зелений Дерев'яний Дракон. Тому нам потрібне поєднання зеленого та червоного кольорів. Перший колір символізує гармонію, спокій та натуральність, а у поєднанні з червоним приносить удачу, щастя та нові надії.

Зелений та червоний

Так, це поєднання використовується щороку, воно не втрачає своєї актуальності. Для того, щоб простір виглядав стильним, бажано мінімізувати поєднання зеленого та червоного, оскільки вони є протилежними за колірним колом Іттена. Найкращим варіантом стане використання зеленого в наступних предметах: різдвяні вінки, святкова новорічна ялина, також можна додати композиції з ялинових гілок на святковому столі.

Червоного кольору має бути візуально менше, тому робіть акценти в деталях: червоні ялинкові кулі для композицій, вінків та новорічного дерева. Урізноманітнити святкове дерево можна білими дзвіночками та стрічкою. У сервіруванні використовуйте червоний у серветках та новорічних свічках.

Білий з червоним та золотим

Білий колір асоціюється з чистотою, досконалістю та невинністю. Він візуально розслаблює і допомагає акцентуватися на основних кольорах — зеленому та червоному, тому його має бути більше. Використовуйте білий у таких предметах: скатертина, пакувальний папір, світлий інтер'єр.

Приклад поєднання червоного та білого в інтер'єрі: червоні подушки на білому покривалі, світлих меблів, біла скатертина з червоними серветками, білий пакувальний папір з червоною стрічкою. Золотий колір використовуйте у візерунках білого посуду, куль та гірлянди.

Бежевий та сріблястий

Якщо ви хочете святковий декор у більш стриманому і холодному стилі, то можна як головні використовувати бежевий і сріблястий. Бежевий колір красиво виглядатиме в таких предметах: скатертина, аксесуари для меблів, фіранки. Сріблястий колір додасть шляхетності та холодності в інтер'єр, також створить атмосферу засніженості. Це може бути посуд або новорічні прикраси: гірлянда, кулі та свічки.

Краще уникати перебільшеного різдвяного декорування: предмети із зображенням Санта-Клауса та оленями. Достатньо дотримуватися мінімалістичного стилю з невеликими акцентами у червоному та зеленому. Текстиль краще вибирати із класичними геометричними візерунками.

Джерело