Як навчитися встати з легкістю навіть рано вранці

Багато хто вранці випиває чашку ароматної кави, щоб прокинутися і підняти рівень енергії. Але це не завжди найкращий для здоров'я вибір. Тим більше, що підбадьоритися на початку дня можна не лише за допомогою цього напою, інформує Ukr.Media.

Підняти рівень енергії можна за допомогою правильного режиму сну, якісного харчування та спорту. Звичайно, результат не буде помітний відразу, це робота на перспективу. Згодом покращиться не лише сон, а й якість життя.

Тиша, повна темрява, свіже повітря у спальні зроблять сон якісним та глибоким, спати при цьому потрібно 7-9 годин. Перед сном не рекомендується їсти щільну їжу і за годину не використовувати гаджети.

Також краще висипатися людина буде з раціональним режимом дня, коли приймання їжі та підготовка до сну відбуваються у певний час. Адже тоді всі внутрішні процеси зможуть підлаштуватися.

Крім того, постійне фізичне навантаження підтримуватиме бадьорість протягом дня та сприятиме покращенню настрою. Високий рівень енергії підтримує і правильне харчування, яке містить білки та складні вуглеводи.

Але якщо необхідно швидко підбадьоритися, то можна випити зелений чай або матчу.

Джерело