Як квітникарі використовують насіння льону для пишного цвітіння кімнатних рослин

Якісне підживлення відіграє таку важливу роль для рослин, як і для людини. Тому лише на одній воді домашні квіти не зможуть довго прожити. Їх потрібно підживлювати всіма необхідними для здорового зростання поживними елементами. Якщо ж вони не надходитимуть, рослина не зацвіте. До того ж, при нестачі корисних речовин вона здатна втратити свій декоративний вигляд. Через це підживлення для кімнатних квітів дуже важливе, інформує Ukr.Media.

Також потрібно стежити, щоб воно було якісне. Ось чому покладатися на покупні добрива не найкращий варіант. Краще готувати їх у домашніх умовах. Сьогодні ми розповімо, як всього з 1 ложки насіння льону зробити простий, але при цьому дієвий стимулятор, який розбудить рослину і змусить її цвісти з новою силою. Результат можна буде побачити незабаром.

У чому користь такого добрива

Насіння льону — відмінне джерело багатьох елементів, що сприяють швидкому зростанню та активному цвітінню домашніх рослин. Вони багаті білком, корисними жирами та клітковиною. Також у насінні льону містяться вітаміни різних груп (В1, В6, Е) та багато мінералів (магній, цинк, селен та залізо).

Завдяки своєму багатому складу цей продукт служить ідеальною основою для натурального підживлення у вигляді настою, який насичує кімнатні квіти всіма необхідними речовинами.

Приготування та використання добрива з льону

Вам знадобиться:

  • 1 ст. л. насіння льону
  • 1 ст. л. харчової соди
  • 3 л чистої води

Що потрібно зробити:

  • Беремо насіння льону. Насипаємо його у велику глибоку ємність. Всипаємо харчову соду. Заливаємо 1 л чистої води кімнатної температури.
  • Добре перемішуємо. Залишаємо суміш на 3-4 години. Потім пробиваємо її занурювальним блендером. Проціджуємо настій через сито.
  • Вливаємо в одержаний розчин 2 л води. Ретельно все перемішуємо. Добриво готове до використання.
  • Поливаємо сумішшю домашні квіти під корінь або наливаємо її в ємність з пульверизатором, щоб обприскувати рослини по листку. Повторюємо таку процедуру не частіше ніж 1 раз на місяць.
  • Не перестарайтеся, вносячи таке добриво. Оскільки настій виходить дуже поживним, використовувати підживлення з насіння льону слід лише раз на місяць. Вдавайтеся до застосування такого засобу на регулярній основі, і ви побачите, як перетворяться ваші кімнатні рослини.

    Джерело