Як круто жити, коли вам за 50: Прості поради для жіночого щастя

Кожній жінці потрібно сформувати філософське ставлення до віку, яке допомагатиме їй отримувати задоволення абсолютно на кожному етапі життя, інформує Ukr.Media.

Не партесь

Треба дбати про своє ментальне здоров'я. Важливо проживати емоції, а не пригнічувати їх, проте не варто надто зациклюватись на крихітних проблемах. Не витрачайте себе на дрібниці. Вміння контролювати раптові стрибки настрою подарує вам психологічний комфорт, а значить, і підвищить задоволеність життям.

Не робіть чоловіка сенсом життя

У жодному разі чоловік не повинен бути усім світом для жінки. Він має бути частиною або навіть стояти у черзі. Тільки самодостатня людина може створити гармонійні стосунки. Викиньте з голови ілюзію про принца, який зобов'язаний нести вас на руках через все життя, дбайливо "піднімаючи" над складнощами та проблемами. Тому що одного прекрасного дня цьому принцу набридне тягнути свою даму, і ви перетворитеся на ту саму "валізу без ручки".

Живіть у кайф

Найголовніше для щастя — навчитися мріяти, ставити перед собою цілі та прагнути до них. При цьому йти не заради результату, а через процес із задоволенням крок за кроком долаючи складності. Якщо вдасться створити таку енергію, нічого більше не потрібно буде шукати, все прийде до вас саме.

Відстороніться від негативних людей

Збільште дистанцію з людьми, які постійно завантажують вас своїми проблемами. Запропонуйте допомогу та й все. Це не означає, що ви з ними сваритеся. Просто зробіть дистанцію довшою: зустрічайтеся рідше і ненадовго. Прагніть спілкуватися із позитивно налаштованими, енергійними особистостями. З тими, хто на хвилі.

Не бійтеся змін

Далай-лама якось сказав: "Як би зручно не сіли, нога затече. Треба змінити положення". Так і у житті. Зміни прекрасні, інакше ви "затікаєте", "німіють" кінцівки та душа. Змінюйте положення. Це природно. Неприродно застигати в житті, подібно до мухи в густому меді. Немає нічого постійного, неможливо повністю спертися на досвід минулого та вгадати майбутнє. Ловіть подих сьогодення та отримуйте задоволення. Змінюйте становище, спробуйте і нічого не бійтеся!

Джерело