Хитрий метод поводження з орхідеєю, щоб змусити квітку зацвісти

Для багатьох квітникарів орхідеї можуть становити виклик у досягненні рясного цвітіння. Незважаючи на видиме здоров'я рослини, листя, що розвивається, орхідеї не проявляють свого потенціалу в області цвітіння, інформує Ukr.Media.

Досвідчені квітникарі, однак, часто застосовують хитрий метод, щоб домогтися від орхідей цвітіння, і при цьому обходяться без використання добрив, строгих схем поливу або хімічних речовин.

Суть цього методу полягає в тому, щоб піддати орхідею стресу. У типових квартирних умовах, де температура підтримується в межах 20-25 °C, орхідеї почуваються дуже комфортно, але, на жаль, не виявляють бажання цвісти. У таких умовах квітки впадають у "сплячку", стають менш активними.

Для активізації цвітіння слід винести горщики з орхідеями на балкон, де температура тримається в межах 15-17 °C. Важливо тримати рослини на балконі протягом тижня-двох, не здійснюючи полив. Інший спосіб — відкривати вікно біля підвіконня, де стоїть горщик з орхідеєю, на весь день.

У разі мінусової температури на балконі або на вулиці, квіти не слід піддавати морозу, щоб уникнути обмороження і почорніння листя. Замість цього можна помістити горщик з орхідеєю у ванну, облити його крижаною водою і повернути на підвіконня. Після такої процедури, через тиждень орхідея, швидше за все, зацвіте.

Джерело