Генерал Бен Годжес про удари по російських НПЗ: Це потрібно продовжувати

Командувач Сил США у Європі у 2014-17 роках, генерал-лейтенант Бен Годжес заявив, що удари по російських нафтопереробних заводах мають значний вплив на здатність росії вести війну, тому їх варто продовжувати.

Про це він заявив під час 16-го щорічного Київського Безпекового Форуму.

«Звичайно удари по НПЗ мають значний вплив. росія менше може оплачувати цю війну, а також це позбавляє її необхідного пального для продовження бойових дій. Я б рекомендував ігнорувати заклики до припинення таких ударів», — сказав Бен Годжес.

Він також наголосив, що потрібно посилювати санкції проти росії. Також, на його думку, 2024 рік буде роком промислової конкуренції.

«І Україна, і Захід мають виграти ці змагання. Йдеться про виробництво боєприпасів, а також ремонт і обслуговування техніки, аби українці могли ремонтувати на місці пошкоджене озброєння, а також посилення запасів боєприпасів», — сказав Бен Годжес.

Україна, на його думку, повинна тиснути на російську логістику, зокрема на Крим, аби зробити півострів непридатним для російських військ.

«Я би не очікував драматичного падіння здатності України оборонятись. Робота (нового командувача ЗСУ) Олександра Сирського полягатиме в тому, щоб стабілізувати ситуацію на лінії фронту, але тут промислова конкуренція має зіграти свою роль, при тому, що українській армії необхідні нові підрозділи, аби забезпечити ротацію», — сказав він.

Як повідомляла АрміяInform, міністр оборони Данії Трольс Лунд Пульсен під час 16-го щорічного Київського Безпекового Форуму заявив, що НАТО має допомогти Україні сьогодні, бо за 2–3 роки буде вже пізно.

Джерело