Дурні та шкідливі: моторошні звички з минулого, які псують вам життя досі

Багато звичок, які досі живуть в умах мільйонів людей, сформувалося ще в СРСР. Світ давно змінився, проте ці звички продовжують отруювати життя людям, котрі навіть не підозрюють про це. Від яких "традицій" вам давно слід відмовитись, інформує Ukr.Media.

Готувати на свята, як на забій

День народження, Новий рік, весілля і будь-яке інше свято незмінно асоціюються у людей, які жили в СРСР, з багато накритим столом. Звичка пригощати гостей усім найсмачнішим одразу зародилася за часів дефіциту, коли просту ковбасу чи консерви було дуже складно дістати. Але якщо господині вдавалося це зробити, вона намагалася поділитися знахідкою за будь-якої зручної можливості.

У наш час знайти продукти не складає особливих труднощів. Але багато господинь, як і раніше, "живуть" на кухні, аби святковий стіл ломився від страв. А ось гості, зазвичай, не в змозі з'їсти все, і тому доводиться багато викидати.

Носити вдома старі речі

Вийти в цьому одязі з дому — соромно, а викидати — шкода. Кращий вихід: перетворити "обноски" на домашній одяг. Так думають люди з "радянським" мисленням. Почасти звичка носити вдома "старе" формує ваше ставлення до себе: ви вбираєтеся, тільки якщо плануєте вийти у світ, а коли вас ніхто не бачить, який сенс носити добротний і якісний домашній одяг? Але насправді сенс у цьому є — охайно виглядати вдома так само важливо, як і в суспільстві, адже зовнішній вигляд формує вашу самооцінку. І зовсім неважливо чи бачить вас хтось, крім вас самих.

Не лікувати зуби до останнього

Люди, що жили в СРСР, не даремно бояться зубних лікарів, — стоматологія в Радянському союзі була нещадна, і, опинившись там хоч раз, ніхто вже не хотів повертатися. Відтоді медицина змінилася до невпізнання, і тепер вилікувати зуби можна швидко та безболісно. Однак, навчені гірким досвідом, люди, як і раніше, як вогню бояться зубних лікарів і роками зазнають зубного болю, аби не опинитися в кабінеті дантиста.

Джерело