Для того, щоб навчати наших захисників, австралійські військові вивчали українську

Австралійські військові, які є учасниками міжнародної операції KUDU, вивчали українську, щоб навчати бійців ЗСУ. Такі курси для них організували викладачі української школи міста Аделаїда.

Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

«Австралійські військові вивчали українську, щоб навчати наших бійців», — ідеться в повідомленні.

Водночас представників української діаспори запросили на базу Королівських військово-повітряних сил перед тим, як військові вирушать до Великої Британії, де навчатимуть бійців ЗСУ в межах міжнародної операції KUDU.

Під час зустрічі представники української релігійної громади спільно з капеланом благословили військових на їхню місію та освятили синьо-жовті хрестики й значки, передані з Рівненщини. Українським захисникам вони передадуть і листи підтримки від дітей, які навчаються в українській школі міста Аделаїда.

В облраді інформують, що викладачі цього навчального закладу організували курси української мови для учасників операції KUDU, щоби ті могли швидше налагодити комунікацію з військовими ЗСУ.

«Зі свого боку Рівненська обласна рада вдячна українцям Південної Австралії, які продовжують в різний спосіб допомагати українському війську», — зауважив перший заступник голови РОР Микола Кучерук.

АрміяInform розповідала, як австралійські військові інструктори готують українських новобранців.

Джерело