Дівчина зробила 30 пластичних операцій заради свого хлопця і пошкодувала про це

Найстрашніше, що може відбуватися у відносинах, це коли один починає висловлювати іншому невдоволення з приводу його зовнішнього вигляду, передає Ukr.Media. Це може значно підірвати самооцінку, і навіть підштовхнути людину на крайні заходи. Наприклад, на три десятка пластичних операцій.

Саме це і сталося з 22-річною зіркою YouTube з Гонконгу по імені Беррі Нг.

Її хлопець, який був на 9 років старший за неї, захоплювався супермоделями і постійно порівнював Беррі з ними. З-за цього дівчина почала змінювати свій зовнішній вигляд за допомогою косметичних процедур і пластичних операцій, щоб більше подобатися своєму хлопцеві.

Насправді це є форомою емоційного насильства..

Директор психіатричного інституту штату Нью-Йорк, Джеффрі А. Ліберман пояснив, що суб'єкти зловживання не йдуть з-за низької самооцінки та зневіри, що вони можуть знайти собі когось іншого або просто вважають, що вони заслужили таке ставлення.

Беррі не заперечувала, коли її хлопець підштовхував її до першої процедури, через яку вона пройшла, коли їй було всього 17 років.

Замість опору дівчина витратила 137 доларів на три ін'єкції, а потім ще понад $ 3000 на інші косметичні процедури, більшість з яких вона зробила в 21 рік.

Про це вона сама розповіла в цьому відео, записаному в 2015 році

У ролику Беррі розповіла, що вона пройшла майже через 30 процедур, що стосуються її губ, підборіддя, лоба, щік і носа.

Все це дівчина робила в надії, що одного разу її хлопець знайде її гарніше тих дівчат, з якими він її порівнював.

"Якби в той момент він зупинив мене і сказав, що я досить гарна, то я б перестала, але він цього не зробив", — сказала Беррі

Замість цього її хлопець почав критикувати її груди.

"Всякий раз, коли він дивився порно і бачив модель з великими грудьми, він кричав: 'Яка велика! Вона чудова!'", — сказала дівчина.

У підсумку Беррі лягла під ніж, щоб збільшити груди в надії, що це йому точно сподобається, але хлопець все одно залишився незадоволений.

Фактично він сказав, що не просив її робити цю операцію.

Беррі зрозуміла, як далеко вона зайшла тільки після того, як мати відвідала її в лікарні після операції.

Побачивши, як сильно змінилася її дочка, мама розплакалася. Саме в той момент дівчина усвідомила всю серйозність того, що вона з собою зробила.

Беррі розлучилася зі своїм хлопцем і тепер використовує свій канал на YouTube, щоб розповідати іншим дівчатам про небезпеки пластичних операцій.

Незважаючи на всі завершені операції дівчина стверджує, що ніколи не була залежна від пластичної хірургії, кажучи, що вона просто хотіла порадувати людину яка на той момент багато значила для неї.

Коли її запитали, щоб вона вибрала, свій нинішній вигляд або її колишнє обличчя, то вона відповіла, що точно вибрала б своє колишнє обличчя, і що їй дуже шкода, що вона не зможе його повернути.

"Я просто хочу сказати всім, що ми хороші такими, якими народжуємося. Я кажу вам бути собою і жити життям, яке у вас є. Я кажу, що ви всі дивовижні", — написала Беррі у своєму Інстаграмі.

Дівчина також зазначила, що не боїться жахливих коментарів, тому що вони не настільки страшні, як лежати на холодному металевому столі, коли на тобі немає абсолютно нічого, крім відміток ручкою, зроблених лікарем.

Беррі в ролику 2015 року і на відео, опублікованому нею 3 місяці назад.

Зрештою Беррі змогла стати на правильну стежку і зараз сміливо заявляє: "Може у мене і не справжнє обличчя, зате у мене набагато більш чисте серце, ніж у багатьох".

Джерело