Дівчина завагітніла і не могла піклуватися про чоловіка, але вирішила проблему, тепер у хлопця дві дружини

Вагітна малайзійка зауважила, що не може повноцінно піклуватися про чоловіка, і у нього стрімко псується настрій. Мудра дівчина не стала влаштовувати істерики, а вирішила проблему радикально. Тепер усі щасливі, а в їх сім'ї не одне поповнення, інформує Ukr.Media.

Хузатул Атіка з Малайзії — не зовсім типова дружина, і багато представниць прекрасної статі (особливо ті, у яких є чоловік) її б не зрозуміли, тому що дівчина знайшла дуже незвичайний спосіб підняти настрій свого чоловіка.

Хузатул завагітніла і як це зазвичай трапляється під час виношування дитини, стала менше часу приділяти чоловіку. Дівчина помітила, що з кожним днем настрій хлопця псується все більше і більше: йому доводилося не тільки весь час піклується про партнерку під час її поганого самопочуття через вагітність, але і виконувати багато роботи.

У якийсь момент Атіка зрозуміла, що чоловік втратив інтерес до життя, і єдине, що він відчуває кожен день, це байдужість до всього. Серце дівчини обливалося кров'ю, і вона знайшла дуже незвичний і безпрограшний спосіб допомогти чоловікові. Як зізнається Хузатул, вона подумала про майбутнє і вирішила підійти до проблеми радикально.

Він виглядав настільки втомленим, що мені стало погано. Я вирішила знайти йому другу дружину. Я подумала, що якщо так і далі буде тривати, то ніхто не зможе подбати про мого чоловіка, а такого допустити не могла.

В якості підходящої партнерки Хузатул вибрала мати-одиночку Нур Фатону, з якою познайомилася в соціальних мережах в 2018 році та подружилася. Вже на другій зустрічі дівчина запропонувала приятельці стати другою дружиною свого чоловіка.

Спочатку ідея малайзійки здалася матері-одиначці дикуватою, та й до того ж вона не збиралася більше виходити заміж, але Хузатул була наполегливою, і Нур погодилася. Пізніше вона зізналася, що зважитися на цей крок допомогла турбота про дітей.

Я бачила, що у неї дуже щаслива сім'я, і мої діти теж були б щасливі. Я стала зв'язуватися з нею в WhatsApp, і побачила, що Хузатул дійсно піклується про свою сім'ю.

Вагітна малазійці розкрила свої плани чоловіку, і чоловік погодився, так і кандидатуру Фатони теж відразу схвалив. По мірі того, як обговорювалися деталі, Нур усвідомлювала, що сама доля послала їй цю пару, а знаходження в полігамних відносинах було б ідеальним для неї.

«Це хороша домовленість, вигідна для всіх», — зізналася вона.

Зараз вся сім'я не тільки щасливо живе разом, але навіть керує власним бізнесом: вони відкрили студію звукозапису.

Джерело