Де живуть найдобріші люди?

Організація економічного співробітництва і розвитку провела нове дослідження, спрямоване на визначення того, в яких країнах проживають найбільш відкриті і готові допомогти оточуючим люди, передає Ukr.Media.

Для досягнення даної мети вчені провели серію експериментів. Зокрема, фахівці спостерігали за тим, чи готові випробовувані добровільно зробити матеріальне пожертвування на благодійність або як часто вони допомагали іншим протягом минулого місяця.

Безкорисливою допомогою вважалися, наприклад, і такі вчинки, як похід у магазин за продуктами для старенької самотньої сусідки, допомога сліпій людині перейти дорогу або навчання дітей читання. Так, у п'ятірку держав з добрим населенням увійшли США, Ірландія, Австралія, Нова Зеландія і Великобританія. Зокрема, в Британії близько 57% чоловіків і жінок регулярно здійснювали вчинки на благо оточуючих. Найменша ж кількість людей, готових надати допомогу, було виявлено в Греції.

Згідно з підрахунками фахівців, підтримати людину, яка опинилася у важкій ситуації, в цій країні готові лише 13% жителів. У таких державах, як, наприклад, Угорщина, Туреччина, Естонія чи Португалія, тільки в середньому кожен четвертий житель допоможе нужденному.

Джерело