Данці вчать українців володіти зброєю у Великобританії

Володіння особистою зброєю – це ключ до успіху на полі бою / Фото зі сторінки ГШ в фейсбуці

Українські військовослужбовці проходять базову загальновійськову підготовку під керівництвом інструкторів та інструкторок Збройних Сил Королівства Данії Forsvaret в межах багатонаціональної операції ІНТЕРФЛЕКС на території Великої Британії.

«Один із заключних етапів підготовки для новобранців є вогнева підготовка. Данія одна із країн-партнерів, яка бере участь у цій підготовці», – мовиться в повідомленні Генштабу ЗСУ.

Данські інструктори навчають українських військовослужбовців застосуванню штатної зброї для ураження різних цілей в бою Новобранці вчаться від простого до складного: прицілювання, стрільба з різних положень (лежачи, з підтримкою, без підтримки з коліна, стоячи, в русі), робота в парі тощо.

Одним із найважливіших аспектів вогневої підготовки є уміння обирати оптимальні позиції для стрільби, аналізувати місцевість та приймати швидкі рішення. Тому таким заняттям приділяють чимало часу.

«Висока мотивація українських військовослужбовців та якісна підготовка мають ключове значення для перемоги над ворогом. Допомагати, підтримувати та навчати українців, які ще вчора були цивільними, а сьогодні стали військовими і воюють за свою країну – це основне задання Данії та інших країн-партнерів. І ми й надалі будемо їх підтримувати», – зазначив Дарлі, інструктор з Данії.

В ГШ ЗСУ подякували Великій Британії та країнам-партнерам за підтримку України в боротьбі із запеклим ворогом.

Фото зі сторінки ГШ в фейсбуці Фото зі сторінки ГШ в фейсбуці Фото зі сторінки ГШ в фейсбуці Фото зі сторінки ГШ в фейсбуці Фото зі сторінки ГШ в фейсбуці Фото зі сторінки ГШ в фейсбуці Фото зі сторінки ГШ в фейсбуці Фото зі сторінки ГШ в фейсбуці

Джерело