Цим кімнатним квітам не потрібні підживлення в зимовий час — зачекайте з процедурою до весни

Досвідчені господині знають, що в холод доглядати за улюбленими фіалками чи бігоніями треба інакше. Адже у багатьох рослин починається період спокою, а все, що їм необхідно — це відповідна температура і рідкісний полив. Ось які квіти не варто заливати та підгодовувати взимку:

Є квіти, "сплячі" взимку. Бульби глоксинії бачать десятий сон, облітають листя фуксій і майже не подають ознак життя пеларгонії, якщо у прохолодному приміщенні. Але лякатися цього не варто. Адже з настанням тепла квітка знову піде у ріст. Головне, підтримувати прохолоду в приміщенні, де стоять рослини, і не допускати пересихання земляної грудки, інформує Ukr.Media.

Відпочиватимуть від літнього цвітіння і пеларгонії. Перед цим для них можна провести санітарну обрізку, а потім забрати на засклений балкон. До кінця лютого рослина відновлюватиме ресурси.

Кімнатні рослини, що засипають на зиму, не підгодовують зовсім. А деякі навіть не поливають зовсім.

Нехай квітка відпочиває та набирається сил. Інтенсивний догляд розпочнеться наприкінці зими або на початку весни — зі збільшенням освітлення. Рослини негайно прореагують на відновлення сприятливих умов, давши власнику зрозуміти це зростанням нових пагонів та листочків.

Джерело