Цікаві факти про Америку

На сьогоднішній день Америка є однією з найбільш цивілізованих країн. Безліч націй, культур, своя унікальна політична історія США створили унікальний і неповторний профіль. Цікаві факти зібрані тут. Як не дивно, велику частину цих даних не знають навіть самі американці, інформує Ukr.Media.

1. Населення Америки збільшується з приголомшливою швидкістю. З кінця 18 століття по початок 21 кількість жителів США збільшилася в 125 разів.

2. Для американців цілком звично жити в кредит. Практично у кожного 4 оформлені іпотека та кредит на автомобіль.

3. Коли Сполучені Штати торкнулася Велика Депресія, частина населення прийняли рішення про міграцію в СРСР.

4. США від Росії відокремлює всього 4 кілометри.

5. Mcdonald's – найпопулярніше місце роботи. За статистикою, кожен восьмий американець встиг попрацювати в мережі швидкого харчування.

6. Кількість ресторанів цієї мережі поки що не перевищила кількість публічних бібліотек.

7. Заміжжя перестало цікавити американок. Більше однієї третини дітей народжуються поза шлюбом.

8. Палити неповнолітнім заборонено законом. Однак сигарети знаходяться у вільному продажу навіть для дітей до 21 року.

9. Жителі Штатів споживають величезну кількість ресурсів. Темпи споживання розвиваються із страхітливою швидкістю, з середнім американцем могли б зрівнятися кілька десятків жителів Кенії.

10. 245 тисяч доларів – така сума в середньому потрібна, щоб виростити в цій країні дитину.

11. Ув'язнені в місцевій в'язниці Гуантанамо обходяться державі значно дорожче. За рік на кожного в'язня витрачається 2768902 долара.

12. Гра «камінь, ножиці, папір» – офіційний вид спортивної гри. Діюча ліга щорічно влаштовує змагання, в яких «спортсмени» з задоволенням приймають участь.

13. Найбільша за номіналом купюра держави – 100 доларів. Більш великі банкноти випускалися лише зрідка і тільки для розрахунків між банками.

14. Держава стурбована своєю обороною. На захист держави витрачається один з п'яти доларів з податків жителів.

15. Шоколад – самі улюблені ласощі американців. За середніми підрахунками, кожну секунду в країні з'їдається цілих 45 кг цієї солодощі.

16. Люди в штатах воліють банани всім іншим фруктам.

17. Саме популярне свято в США – Різдво. Однак воно довго залишалося під забороною, оскільки вважалося язичницьким культом. Заборону зняли лише в 1836 році.

18. Життя на колесах набуває все більший розмах. У країні величезна кількість фургонів-закусочних. Більше 20 мільйонів людей постійно живуть в мобільних будинках.

19. Соціальні мережі є невід'ємною частиною всього населення Америки. На сьогоднішній день в мережі фейсбук зареєстровано більше число користувачів, що було зазначено на останніх виборах президента.

20. В архів Національного Конгресу відправляється кожне повідомлення президента з Twitter.

21. Ожиріння – одна з основних проблем у країні. Від нього страждає кожен третій житель.

22. Одна з шести причин смерті в США – лікарська помилка.

23. Державний прапор США також відомий як зоряно-смугастий прапор. Він з'являється практично скрізь. По всій країні можна помітити розвішані полотнища або його зображення. Цікаво, що з кожним новим штатом кількість зірок на прапорі змінюється.

24. Штат Монтана знаменитий кількістю корів. Тут на кожну людину припадає по три корівки.

25. У те, що співвітчизник Ніл Армстронг ніколи не ступав по поверхню Місяця, не вірять чверть населення.

Джерело