Ці три звички на пляжі показують низький рівень інтелекту в людини

Вихідні на пляжі, класика літнього відпочинку. І тут головне — не нарватися на людину з повною відсутністю виховання, яка вважає, що пляж належить тільки їй. Таких людей завжди видають три звички, інформує Ukr.Media.

Безперервні селфі

Науковці довели, що залежність від селфі видає людей, схильних до нарцисизму та слабкого рівня самоконтролю. Вони настільки сконцентровані на собі, що нерідко заважають іншим. Хоча спостерігати, як хтось старанно позує сам собі на камеру, може бути навіть смішно.

Ігнорування правил безпеки

Це навіть не невихованість, це вже легковажність, яка межує з дурістю. Навіть у сонячну погоду може занести в море, тому ігнорувати попередження рятувальників — м'яко кажучи, безвідповідально. А якщо нехтувати сонцезахисним кремом, головним убором та іншими правилами перебування на сонці, можна схопити тепловий або сонячний удар.

Гучна музика і розмови

Це, мабуть, найдратівливіше. Гучна музика з колонок, розмови на весь голос, та ще й з матюками — вихованням тут і не пахне. Адже ніхто не зобов'язаний слухати реп та вислуховувати подробиці ваших пригод у минулі вихідні.

Джерело