Ці шкідливі звички вказують що ви геній

Виявилося, що деякі шкідливі звички з'являються у людини не через лінощі чи відсутність виховання, а виключно через її великий розум, інформує Ukr.Media.

Поширений міф, що знавці та генії завжди старанно вчилися, утримували робоче місце в чистоті і ніколи не лаялися. Може, хтось із великих розумів і був пайкою, а ось більшість зовсім ні. Творчим особам, наприклад, складніше дотримуватись розпорядку дня або утримувати робоче місце в чистоті.

Лаються матом частіше за інших

Нещодавно американські вчені Університету Міннесоти дійшли до разючих висновків, які можуть підбадьорити та порадувати багатьох людей. Адже тепер шанс виявитися генієм з IQ вище за середній збільшився, якщо ви вживаєте нецензурні слова. Дослідження показали, що розумні люди частіше лаються матом. Але за умови, що роблять це доречно і навіть трохи красиво. Адже відрізняються широким словниковим запасом та ораторськими вміннями.

Пізно лягають спати

Ще одна особливість геніїв — збитий режим. Люди, які розумніші за більшість, вважають за краще в нічний час творити або працювати, тому і сон у своєму розкладі зрушують. Якщо переглянути біографії більшості розумних знаменитостей, стане зрозуміло — майже всі сови. Що дуже гармонійно вписується у образ творчої людини.

П'ють дуже багато кави

Генії як творчі, так і звичайні, нерідко захоплюються кавою. Причому настільки часто п'ють її протягом дня, що це перетворюється на справжнісіньку залежність. Лікарі дозволяють випивати в день не більше п'яти чашок цього напою. Тому, якщо свій ранок не можете почати без улюбленого лате чи еспресо, то ви не жертва реклами, а геній. До речі, Оноре де Бальзак взагалі міг за день випити до 50 кухлів кави. Але краще не повторювати цю шкідливу звичку генія.

Навколо них часто бардак

Ще одна шкідлива звичка, що вказує на те, що ви геній, а IQ зашкалює, — бардак і хаос навколо. Це теж підтвердили останні дослідження тих самих учених з Міннесоти. Генії та просто розумні люди люблять обставляти себе красивими, але часто непотрібними у побуті предметами, а також лінуються забиратися і часто розводять безладдя. Але чудово орієнтуються у просторі — і навіть так знають, де лежить потрібне.

Не завжди надто охайні

З попереднього пункту плавно витікає і те, що розумним людям часом може не бути справи до того, як вони виглядають і чи добре пахнуть. Негігієнічно, розуміємо. Як виняток можна виправдати захопленістю хобі або експериментами, активною діяльністю і поглинанням процесом. Мабуть, це найнеприємніша звичка геніїв. Не варто і на день забувати про гігієну.

Джерело