Ці ознаки прям кричать вам що ви йдете не туди

Всесвіт завжди дає нам знаки, посилає сигнали і навіть "дає стусани", показуючи, що ми йдемо не по своєму життєвому шляху. Ми часто не помічаємо їх (а вірніше — не хочемо помічати), наполегливо слідуючи своїм миттєвим бажанням. Саме тому ми не можемо прийти в своє призначення, саме тому ми не відчуваємо себе щасливими, саме тому пів життя мучимося від того, що не живе так, як просить зсередини наша істота. Саме тому ми втрачаємо енергію, саме тому мільйон разів помиляємося, отримуємо уроки через інших людей, переживаємо зраду і страждаємо, інформує Ukr.Media.

Давайте розбиратися! Як зрозуміти, що ви йдете "не туди"?

Перепони

Куди б ви не йшли, у вас трапляються перешкоди. То ви запізнилися на літак або поїзд, то машина по дорозі зламалася, то на важливу зустріч запізнилися, то час переплутали. Вас відмовляють люди від ваших намірів, і часом роблять це дуже наполегливо. Ви не можете чогось досягти, як би не старалися.

Що відбувається? Всесвіт сигналить: не потрібно, не туди, не зараз.

Зниклий час

Збиралися на співбесіду, готувалися, приводили себе в порядок, і раптом дивитеся на годинник, і виявляєте, що вже запізнилися на годину. Як так? А тому, що не ваше місце. І ніяка велика зарплата або високий статус не перекриють задоволення займатися улюбленою справою.

Що відбувається? Всесвіт "пограв" з часом, щоб не дати вам помилитися.

Втрата

Раптово втратили потрібну річ? Збиралися в поїздку і не можете знайти паспорт? Вам виїжджати у справах, а ви не можете знайти ключі від машини? Буває. Але це не просто так. Всьому свій час і місце.

Що відбувається? Вищі сили показують вам, що ви втратили концентрацію. А це знак, що потрібно зупинитися і подумати, куди ви рухаєтеся прямо зараз по життю.

Поломка

Під вашим напором ламаються речі? Вирубується світло в квартирі, згорає чайник або рветься улюблена сорочка? Ноутбук ні з того ні з сього завис і навіть не включається, або телефон ні з того ні з сього почав "глючити" — все це конкретні знаки.

Що відбувається? Всесвіт дає вам зрозуміти, що ваш "натиск" занадто великий. Або емоції негативного вектора зашкалюють, або енергетичний обсяг переповнений і спрямований не в те русло. До речі, це ще й про контроль, який потрібно відпустити. Іноді потрібно вміти плисти за течією, тобто віддатися потоку Всесвіту.

Захаращення

У вашому домашньому або офісному просторі накопичилося багато речей і вам шкода їх викинути? Це точно застій. Застій у всіх справах, каналах, русі, демотивація і прокрастинація. Ви чіпляєтеся за звичне, застаріле, минуле, віджиле, мертве і непотрібне.

Що відбувається? Всесвіт вам сигналить таким чином про те, що ви не помічаєте змін, боїтеся їх і застрягли в минулому.

Опір

Відчуваєте себе немов в скафандрі і не можете проявити свої думки, бажання і емоції в зовнішній світ? Не хочете робити щось нове або боїтеся змінювати щось у своєму житті? Страх пригнічує бажання стати тим, ким ви реально хочете бути? Енергія відлітає, немов "в трубу"? Так, це дуже частий випадок.

Що відбувається? Простір сигналить про те, що у вас сильний опір життєвому потоку. Всередині себе ви все прекрасно знаєте, але нічого з цим не робите. При цьому вам постійно "підкидають" якісь нові ідеї або люди "лізуть" з непрошеними порадами. Вас просто випихають в ваше призначення, але ви цього просто не розумієте.

Нудьга і апатія

Якщо у вас таке відчуття, що "життя не миле" і ви втрачаєте до нього інтерес, відчуваєте неймовірну нудьгу, але при цьому сильна апатія, то пора бити в дзвони.

Що відбувається? Всесвіт вам сурмить з усіх своїх труб, що час змін настав! Саме зараз, саме в цей момент пора міняти своє життя!

Фізичні травми

Йшли-йшли, спіткнулися на рівному місці, впали, прокинулися — гіпс. Всесвіт вирішив вас зупинити, поки не пізно, поки ви не зробили помилку, поки не "накосячили" по-крупному. Стукнулися чолом об полку, прищемили палець? Про що думали в цей момент? Хтось у натовпі наступив на ногу, та так, що в очах "зірки" — точно зупиніться.

Що відбувається? Коли у Всесвіту (або у ваших ангелів-охоронців) "лопається терпіння", коли ви пропустили вже всі знаки, вам "прилітає" по здоров'ю, по фізичному тілу.

Хвороба

Ну, братці, ви пропустили всі сигнали і поїхали "по похилій", коли ви нескінченно хворієте, підхопили застуду, а через місяць ще раз, а потім захворів шлунок або ще щось — ваш час вийшов.

Що відбувається? Світобудова "задовбалась" слати вам сигнали. Ви точно живете не своїм життям. Тому прилітають "бумеранги — мастодонти", які починають "колошматити" вас щосили. Ви їдете в глухий кут на всіх вітрилах! Ваше призначення пропливає повз вас. Ваша життєва дорога залишилася осторонь. Ви пішли з призначеного вам шляху.

Сни

Вам сняться дивні сни. Наче ви шукаєте щось, але не можете знайти. Іноді уві сні бачите щось знайоме, але не можете зрозуміти, що це. Або робите уві сні те, що абсолютно вам не властиво. Сни іноді такі яскраві, що, прокидаючись, ви пам'ятаєте цей сон кілька днів або тижнів або навіть місяців, а іноді — все життя.

Що відбувається? Всесвіт показує вам вашу дорогу, ваш шлях, ваше призначення, але ви в силу "звичного втомленого життя" не можете зрозуміти сенс ваших снів. І ваше життя ділиться на 2 світи: той, в якому ви живете, і той, який призначений вам, але в який ви боїтеся увійти. Тому що там — інше життя. Дійсно ваше.

Джерело