Чому потрібно заглядати в сад після кожного снігопаду: основні причини

Є думка, що з настанням холодів у дачників настає час безтурботного відпочинку. Однак насправді це помилка. Навіть під час зими ділянка потребує уваги, без якої ситуація швидко вийде з-під контролю, інформує Ukr.Media.

Дачний сезон припадає на весну, літо і закінчується пізньої осені. Але досвідчені дачники знають, що перевіряти ділянку потрібно навіть не в сезон. Зрештою, погода буває іноді вкрай непередбачувана. Сильний вітер, снігопад та інші неприємності можуть створити щось непоправне, якщо вчасно не звернути увагу.

Агрономи попередили, що взимку городу загрожує серйозна небезпека. Зовсім необов'язково перевіряти ділянку щодня, але варто приїжджати хоча б кілька разів на місяць. При цьому найбажаніше з'являтися відразу після сильного снігопаду.

Для чого це потрібно? За словами експертів, все для того, щоб виключити несподівані проблеми в майбутньому. Наприклад, приберіть сніг із гілок, щоб вони не відламалися під важкою вагою. Якщо відростки все-таки виявляться пошкодженими, то врожай у майбутньому буде помітно менш щедрим.

До слова, іншим приводом для відвідування ділянки стануть гризуни. Після випадання великої кількості опадів і зниження температури вони стають активнішими. Їхній пошук їжі часто закінчується тим, що страждають садові рослини. Присутність людей злякає їх на якийсь час.

Джерело