Чому під золотою каблучкою чорніє палець: причини та прикмети

Золото — популярний матеріал для виготовлення ювелірних виробів, а каблучки — одні з найдавніших прикрас. Але навіть у стародавні часи люди задавалися питанням, чому їхні пальці чорніють під золотом, інформує Ukr.Media.

Експерти вважають, що чорні лінії, які утворюються після каблучок із золота, є ознакою хвороби людини. Однак на практиці жодного взаємозв'язку не спостерігається.

Чому чорніє палець від носіння золотого кільця

Існує кілька причин, що пояснюють, чому чорніє шкіра від золотих прикрас.

Використання абразивів

Перед продажем золоті прикраси обробляють абразивною пастою. Якщо її не промити належним чином, на шкірі утворюються чорні плями. Через деякий час паста змивається, витирається, і проблема зникає природним чином.

Недобросовісні виробники

Іноді інші метали незаконно змішують із золотом, щоб витягти його. Тому, перш ніж купувати золото, перевірте склад виробу і купуйте тільки в спеціалізованих магазинах. Неякісні сплави з часом можуть піднести неприємні сюрпризи.

Використання в косметичних цілях

Якщо нанести крем на руки і одразу ж надіти каблучку, метал почне окислюватися. Це призводить до утворення чорних смуг.

Вважається, що причиною цього також є надмірне вживання м'яса та пітливість. Піт містить різні речовини, які вступають у реакцію із золотом та іншими домішками. Ця взаємодія спричиняє потемніння шкіри. Контакт золотих виробів з димом, сажею та різними газами також часто призводить до такого ефекту.

Чорніє палець від золотої каблучки: народні прикмети
Люди вірять, що це явище має містичне значення. Що поява чорних плям від каблучки з найгарячішого металу — перша ознака того, що людина зіпсована.

Золото — чутливий метал і миттєво сприймає негативні впливи, спрямовані на його власника або власницю. Щоб позбутися пристріту, рекомендується на деякий час занурити каблучку у святу воду і протерти нею руку.
Але в багатьох випадках подібні явища вважаються ознакою серйозних проблем зі здоров'ям або захворювань. Особливо схильні до цього вагітні жінки. Часто це вважається сигналом аномального розвитку плода. Однак у будь-якому разі панікувати не варто. Рекомендується негайно звернутися до лікаря, щоб визначити причину проблеми й усунути її якомога швидше.

Якщо чорніє палець від золотої каблучки: що робити?

Щоб усунути це явище, спробуйте використовувати такі методи:

  • користуватися якісною косметикою для рук;
  • правильно зберігати вироби із золота;
  • перевірити стан здоров'я;
  • під час брудних робіт знімати прикраси.

Очевидно, що каблучку з чистого золота неможливо носити, бо метал занадто м'який. Тому в нього додають інші компоненти, щоб зробити його більш твердим. Головне, щоб кількість добавок не перевищувала допустиму норму.

Джерело