Чи можна викинути грошове дерево з квартири чи це погана прикмета

Серед численних «живих» талісманів для залучення матеріального благополуччя грошове дерево — одна з найпопулярніших рослин, яку із задоволенням купують та вирощують багато спраглих багатств квітникарів. Однак іноді виникають ситуації, коли доводиться позбавлятися цієї квітки. Чи можна її викинути без негативних фінансових наслідків? Прикмети запевняють, що робити це не можна, якщо дотримуватися низки правил, інформує Ukr.Media.

  • Стару рослину, яка довго і любовно вирощується з маленького відростка, рано чи пізно доведеться викинути. При цьому слід пам'ятати, що за довгі роки квітка увібрала масу вашої енергетики. І якщо просто відправити її на смітник, то можна поплатитися за нехтування власним матеріальним благополуччям. Тому такого зеленого друга слід неодмінно «поховати», тобто закопати глибше у землю, щоб унеможливити негативні наслідки.
  • Якщо вам подарували грошове дерево, а ви не бажаєте його вирощувати, позбутися квітки можна двома способами. Більш гуманний варіант пропонує подарувати її комусь із знайомих, а друга версія радить виставити рослину в під'їзд або у двір прямо в горщику, щоб квітка сама знайшла собі господаря або служила окрасою громадських зон будинку.
  • Грошове дерево, що раптово захворіло, — це привід задуматися про свої фінансові перспективи. Для того, щоб поправити положення, не поспішайте викидати всю рослину. Слід вибрати найздоровіший відросток і постаратися знову виростити квітку, а загиблу частину можна відправити у відро для сміття. Адже якщо грошове дерево відродиться, то наслідки вам не страшні, а при невдалій спробі спосіб знищення не відіграватиме вирішальної ролі.
  • Купили грошове дерево в магазині, а воно загинуло через недовгий час? Сміливо відправляйте квітку у відходи. Адже вона ще ніяк не встигла вплинути на ваше матеріальне становище, а отже, і позбутися її ви можете без наслідків.

Джерело