Чи можна дарувати парасольку згідно з народними прикметами

Чого тільки не дарують люди своїм рідним і друзям на різні свята! Діапазон презентів неймовірно широкий: від симпатичних дрібниць на кшталт брелока або носової хустки до каблучки з діамантом, автомобіля або турпутівки в екзотичну країну, інформує Ukr.Media.

У цьому морі різноманітних сюрпризів більшість — цілком нешкідливі й дуже приємні придбання. Однак трапляються й такі штучки, які категорично не рекомендується підносити в дар, особливо забобонній людині. До цього довгого переліку народні прикмети відносять і звичайну парасольку.

Здавалося б, такий подарунок як парасолька, має порадувати будь-кого. Адже цей предмет із самого моменту його винаходу став необхідним атрибутом, що захищає від палючого сонця або проливного дощу. Крім того, дорогий і оригінальний виріб — це і ефектний аксесуар, яким не нехтує жодна модниця.

Водночас народні прикмети в один голос стверджують, що підносити такий презент не варто, якщо ви не хочете зіпсувати стосунки з винуватцем торжества. Вважається, що річ, яка служить для захисту від негоди, має бути придбана власноруч, інакше вона накличе на власника та його сім'ю різноманітні нещастя.

Що ж робити, якщо один із гостей через незнання вручив вам парасольку в подарунок? Щоб нейтралізувати дію прикмети, просто перетворіть акт дарування на торгову угоду. Вручіть дарувальнику натомість дрібну монетку, і можете користуватися елегантним аксесуаром без жодних побоювань.

Джерело