Черговий проросійський пропагандист отримав вирок в українському суді | Події

За публічного обвинувачення прокурорів Сумської обласної прокуратури до 12 років позбавлення волі засуджено блогера-мільйонника, який виправдовує збройну агресію рф.

Його визнано винним у колабораційній діяльності та виправдовуванні збройної агресії рф проти України.

Блогер, який називає себе головним спікером війни, за його словами, допомагає росіянам «мобилизоваться и держать информационный удар». Виправдовуючи поразки військових рф, він розповсюджує класичні фейки російської пропаганди.

Засуджений народився та тривалий час проживав у м. Суми, а у 2014 року виїхав у рф. На його майно на території Сумської області рішенням суду накладено арешт.

Це вже третій вирок російським пропагандистам цього року. У лютому 2023 року до 5 років позбавлення волі було засуджено директора російського пропагандистського телеканалу «RT» за заклики до геноциду українського народу. У листопаді 2023 року 10 років позбавлення волі отримав російський пропагандист, який у своїй книзі стверджував про неспроможність української держави до подальшого існування, неповноцінність та другосортність української нації. Також він закликав владу рф провести так звану «денацифікацію» України.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури

Джерело