Цей хлопець вийшов з 12 річної коми, і те, що він розповів, вразило всіх

Ця історія з життя одного хлопця, може здатися вам неможливою, але він продемонстрував неймовірну силу волі і духу, вийшов з 12 річної коми, і розповів те, що вразило всіх. Ну а допомогти йому в цьому, змогли батьки, їх любов і віра в краще, інформує Ukr.Media.

Ця вражаюча історія Мартіна Пісторіуса – він народився в 1975 році в Південній Африці. У віці 12-ти років хлопчика спіткала невідома хвороба.

Одного разу, повернувшись зі школи, він відчув себе жахливо погано, і змушений був прилягти. А наступні дні він провів у ліжку, так як зовсім ослаб, і весь час спав.

Через кілька днів хлопець впав в кому – йому діагностували туберкульоз головного мозку. Його терміново госпіталізували, і намагалися лікувати, але все було марно – кома тривала 12 років. Пізніше стане відомо, що Мартін відчув себе в свідомості у віці 17-ти років, і довго не міг зрозуміти, що з ним відбувається.

Він всі ці роки міг спостерігати за тим, що відбувається з ним і іншими людьми в його кімнаті. Він бачив свого батька, який віддано доглядав за ним, незважаючи на марність спроб. Одного разу він почув, як його мати в пориві відчаю і горя вигукнула:

– Вже краще б він помер! І він розумів, що це було сказано від того, що вона вважає себе поганою матір'ю, і не може йому нічим допомогти.

Роки проходили за роками, і всі здалися – і лікарі, і рідні. Тільки батько не втомлювався доглядати за своїм хлопчиком.

Він щодня купав його, переодягав і розмовляв з ним. У Мартіна душа розривалася від того, що він не міг розповісти що він відчуває, як любить батька. Тільки маленький шматочок м'язів у ліктя тремтів, але батько б все одно не зміг цього помітити.

Мартін відчував себе заточеним в тюрму – все бачити і чути, розуміти, але не могти брати участь в житті, перебуваючи ніби в якомусь вакуумі. Сподіваючись на чудо хлопчик всі ці роки намагався тренувати свій мозок – вирішував в умі завдання. І одного разу диво сталося – одна з медсестер побачила проблиск життя в його очах, і це стало переломним моментом.

У стані Мартіна з'явився прогрес, і через тривалий час він все-таки зміг вийти з коми, і відновитися. Це було не просто, і хлопець виконав колосальну роботу разом з лікарями. Але результат все таки був позитивним.

Мартін знову став жити. Тепер він не міг розмовляти, але за допомогою комп'ютера, який переводить його думки в звуки, він навчився спілкуватися з оточуючими.

Завдяки своїй волі і зусиллям він зміг закінчити коледж, і стати затребуваним веб-дизайнером. І в особистому житті все пішло чудово – він полюбив дівчину і вони одружилися.

А про свої роки в комі Мартін написав книги, в яких розповідає про те, що він відчував, бачив і чув, перебуваючи по той бік реальності.

Дивно все ж, яких результатів може досягти людина, володіючи волею до життя і прагненнями!

Дивних деталей у цій історії ще багато, подивіться відео. Найголовніше, що свідомість повернулася до Мартіна повністю — лікарі називають це не інакше як дивом. Тепер вже чоловік поступово повертається до повноцінного життя і твердо знає: сила духу здатна допомогти подолати будь-які перешкоди.

Джерело