Це найбільший міф про банани — багато хто досі в нього вірить

Банани є одними з найпопулярніших фруктів. Хоча вони прибувають до нас з теплих країн, їхня ціна досить доступна. А смак і поживні цінності роблять їх такими бажаними. Це не тільки чудове джерело калію та енергії, але й багатство інших мінеральних складників та вітамінів, інформує Ukr.Media.

Ідей на використання бананів у кухні безліч. Зазвичай ми їмо їх прямо розгортуючи у вигляді перекусу, але вони також можуть бути інгредієнтом різноманітних десертів. Однак не кожен знає, що вживаючи цей фрукт, можна собі нашкодити. І тут не йдеться про темний кінчик. Міф про те, що там ховаються черв'яки чи токсини, можна відправити до казок. Там не ховається ніяке зло. Це просто залишок квітконоса.

Темна частина на кінці банана не виглядає занадто апетитно. Вона також має іншу консистенцію та смак, ніж решта фрукта. Однак споживання її не несе за собою ніякої небезпеки. Ви зовсім не мусите її відрізати.

Фактом є те, що банани треба мити. З тим, що ми їх обчищаємо від шкірки, не має нічого спільного. Забруднення легко можуть потрапити на їстівну частину фрукта. Вони сильно консервовані, щоб витримати подорож. Завдяки ретельному миттю шкідливі речовини не потрапляють у нашу їжу.

Банан — це чудовий перекус. Має багато калію, є поживним і на 75% складається з води, чого, звичайно, не видно на перший погляд.

Нам також не слід боятися темних бананів. Як ті, що мають цятки, так і повністю коричневі, безпечні. Більше того, вони можуть бути навіть здоровішими.

Зелені банани містять багато крохмалю, який просто твердий і він менш солодкий. У міру дозрівання банан змінює свій колір. Спочатку він жовтіє, а потім коричневіє. Змінюються також деякі його поживні цінності. Темний банан м'який, більш солодкий.

Важливо усвідомлювати, що не тільки не вимиті банани можуть нашкодити. Нас повинен турбувати характерний вигляд. Йдеться про лінію темно-червоного або коричневого кольору, що проходить через середину банана, або про плями цього кольору на поверхні фрукта.

Це сигнал, що банани заражені пліснявою нігроспора. Споживання її може становити серйозну небезпеку.

Джерело