Блогер робила гарні фото в Instagram. Через 4 тижні їй подзвонили з банку

Як правило, в Інстаграм користувачі викладають тільки найкраще. Особливо цим промишляють блогери, збирають натовпи шанувальників завдяки нескінченним фотографіям розкішного життя. Втім, нерідкі випадки, коли побачене в Інстаграм насправді далеке від реальності, інформує Ukr.Media.

26-річна Ліссетт Кальвейро зібрала чималу кількість шанувальників — 34 тисячі — просто викладаючи знімки безбідного життя на своїй сторінці. Все почалося з її переїзду в Нью-Йорк в 2013 році. Тоді дівчина і стала завсідником дорогих ресторанів і постійним покупцем одягу від модних брендів.

Кількість фотографій зростала так само швидко, як і витрати Ліссетт, але вона і не помітила, що витрачає набагато більше, ніж заробляє. Справа в тому, що у неї було відразу декілька кредитних карток, тому блогерша просто і не бачила, що накопичилася велика сума боргу.

Одними ресторанами і модними аксесуарами дівчина не обійшлася. Їй у що б то не стало треба було відвідати якомога більше країн, щоб показати, наскільки її життя цікаве і сповнене подій. Весь цей час дівчина працювала на неповній ставці, і ясна річ, що грошей з підробітку не вистачило б на оплату і десятої частини боргу.

Життя напоказ призвело до того, що Ліссетт довелося віддавати 10 000 $ кредиторам. Блогер усвідомила одержимість Інстаграмом і стала вести облік витрат і доходів. Вона переїхала в більш дешеву квартиру і на час забула про дорогі ресторани, готуючи самостійно.

Всього за 14 місяців вона погасила заборгованість і навіть стала відкладати гроші, а пережитий досвід допоміг їй здобути фінансову грамотність. Вже зараз вона будує кар'єру в маркетингу і витрачає рівно стільки, скільки заробляє сама.

«Як на мене, ти живеш повноцінним життям лише тоді, коли дійсно насолоджуєшся моментом, а не намагаєшся щосили затвердити себе в очах інших», — розповіла Ліссетт. Вона відчула все на собі і зараз закликає шанувальників вчитися на її помилках.

«Ніхто не говорить про свої фінанси в Інстаграм. Я могла б інвестувати ці кошти у щось вартісне, але я витрачала останні гроші на ведення життя, якому насправді не відповідаю».

Джерело