Близнюки з’явилися на світ з різницею в 87 днів. Таке трапляється раз на мільйон

Дива трапляються, але не без нашої з вами участі. У будь-якій казці є частка правди, так і воля божа благословляє тих, хто відчайдушно бореться і вірить, інформує Ukr.Media у світі.

Близнята Кеті і Емі, здавалося б, не мали ні найменшого шансу з'явитися на світ. Здоровий глузд і закони природи підказували, що їм судилося померти в утробі матері, але все склалося більш ніж сприятливо. Вони народилися порізно, а до школи вже пішли разом.

Їх мати Марія не могла дочекатися, коли настане цей момент. Спочатку жінка боялася, що щастя їй не бачити, проте сьогодні вона буквально сяє від радості, забувши про всі негаразди минулого.

Емі, перша з близнючок, народилася на 4 місяці раніше встановленого терміну. В один прекрасний день у Марії почалися сильні перейми, ігнорувати які не можна було. Лікарі негайно прийняли пологи у жінки, але друга дитина так і залишився у неї в утробі.

Першою дівчинці було всього 26 тижнів, але вона якимось дивом вижила. Кеті народилася через 87 днів, що стало приводом для внесення маляток в Книгу рекордів Гіннесса. Вони побили рекорд близнюків Ханни і Еріка з Пенсільванії, які народилися з різницею в 84 дні.

«Я розумію, що кожна мати вважає своїх дітей особливими. Але для мене цей день, коли дівчатка вперше пішли до школи, знаковий, оскільки ми не могли собі уявити, що це станеться.

Коли мене доставили в лікарню з переймами, лікарі одразу повідомили, що швидше за все діти не виживуть. Проте їх прагнення жити виявилася настільки сильною, що прогнози лікарів не справдилися», — розповідає Марія.

У травні 2012 року у Марії почалися сильні перейми. «Я зателефонувала до лікаря, і він повідомив, що мені треба негайно приїхати в лікарню. Після невеликого обстеження медики сказали, що діти не виживуть. Ми з чоловіком Крісом розридалися як діти, але вирішили боротися за життя малюків. Два дні я мучилася від переймів і в кінці кінців народила Емі», — згадує жінка.

Дівчинка була недоношеною, важила всього 600 грам і здавалася абсолютно нежиттєздатною. Медики відразу ж помістили в інкубатор і встановили цілодобове спостереження за нею. Яке було їх здивування, коли пологи у породіллі припинилися. Акушер Девід жодного разу не зустрічав такого за всю свою довгу практику.

«Кілька днів я лежала в палаті з другою дитиною всередині і болісно чекала вістей про Емі. Через 4 дні мені повідомили: "Дівчинка булет жити". Коли побачила її вперше, мені здалося, що більш крихітних немовлят я в житті не бачила. Поклавши руку на живіт, я сказала собі: "Мої дівчатка будуть разом, незважаючи ні на що!"" — ділиться своїми спогадами Марія.

27 серпня, на 36-му тижні вагітності Марія народила Кеті. Дівчинка була абсолютно здорова, хоч і важила не так багато — 2,3 кілограма. «Пам'ятаю момент, коли вперше взяла на руки Кеті. Медсестра підійшла до мене і сказала: "Вона в повному порядку!" Я тоді заплакала, це були сльози полегшення. Ми віднесли дівчинку в інкубатор і поклали поруч з її сестричкою Емі. Вони нарешті побачили один одного», — каже мама дівчаток.

Всього за один рік Емі догнала Кеті в розвитку, і їх вже було не розрізнити. Дивно, але близнючки святкують день народження не просто в різні дні, а з різницею в 2 місяці. Емі, старшенька, отримує подарунки у червні, а Кеті — в серпні.

Незважаючи на всі негаразди, дівчатка виросли абсолютно здоровими і життєрадісними. Емі робить успіхи у вивченні англійської, а Кеті обожнює математику.

Джерело