Багатодітна мати вигадала простий спосіб тримати усіх дітей у полі зору під час прогулянки. Вона просто пронумерувала усі їх футболки

Багатодітна мати з Англії вигадала унікальний спосіб не втрачати з уваги своїх 11 дітей, коли ті виходять на вулицю. Жінка видала їм футболки з номерами, щоб завжди мати можливість швидко перерахувати своїх нащадків і переконатися, що усі на місці, інформує Ukr.Media.

Дітям Ніколь і Джозефа Саттон — Ріаннону, Лейсі, Маккензі, Скайлеру, Хенлі, Кобі, Паркеру, Хедлі, Ріверу, Оушену і Неві — від 5 місяців до 14 років. У кожного свій номер, від 1 до 12 (одинадцята дитина, на жаль, з'явилася на світ мертвонародженою).

Горді батьки зізнаються, що зовсім не планували заводити велику родину, але, дізнавшись про першу вагітність, вирішили "просто довіритися долі". За словами Джозефа (якому 35 років), зараз вони живуть у справжній "божевільні" — але "ні на що б її не проміняли".

"Народивши вперше, я зрозуміла, наскільки люблю бути матір'ю. — розповідає Ніколь (якій 30 років), — Коли ми виходимо на вулицю, я відразу починаю перераховувати дітей, навіть не усвідомлюючи цю дію".

"У моїх очах ми абсолютно звичайна родина, і неважливо, одна у тебе дитина чи дванадцять. Усе, чого хоче будь-який батько, — виховати своїх дітей гідними людьми".

Джерело