Аромати та запахи, які залучають в життя гроші, щастя і любов

Мало хто знає, що залучити в життя те, про що мрієте, можна не тільки за допомогою дошки бажань. Запахи грають не менш важливу роль і здатні на неймовірні чудеса, інформує Ukr.Media.

Облаштовуючи будинок або прикрашаючи його декором, люди часто забувають про запахи. Помічали ви чи ні, але у кожної квартири він індивідуальний, власний, багато в чому залежить від енергетики власників житла. Змінити простір навколо можна не тільки речами, а й ароматами. Деякі з них здатні бути неймовірно корисними: приманити в будинок щастя, любов і навіть гроші.

Ось на які запахи варто звернути увагу і поселити їх в квартирі.

Запах лимона приваблює гроші

Лимон відомий як зміцнювач імунної системи, а ще запах цього цитрусового приваблює гроші.

Цитрусові неймовірно корисні, це знають всі. Крім того що лимон зміцнює імунну систему, підвищуючи здатність організму протистояти вірусам і застуді, він також здатний освіжати обстановку. Ще аромат цього цитрусового притягує багатство в будинок. Згадайте, що суму в мільйон часто називають лимоном. Ну а ті, хто дихають ефірною олією лимона, легше і швидше адаптуються до нових умов.

Бергамот, що надає сили

Всі ми колись втомлюємося або втрачаємо мотивацію. Щоб якомога швидше вибратися з цього стану, потрібно звернутися за допомогою до бергамоту. Причому спрацює навіть чай з цією рослиною, а не тільки олія.

Що дає аромат бергамоту? Цей запах здатний відновити в людині енергію, активувати джерело життєвих сил. Бергамот поверне натхнення, і людині в голову прийдуть прибуткові ідеї. Як бонус — аромат наповнить мотивацією закінчити справи і позбавить від невпевненості що заважає.

Аромат жасмину захистить від сварок і конфліктів

Аромат жасмину допомагає уникнути сварок і конфліктів, забираючи весь негатив людей і "остуджуючи" їх.

Деякі квіткові запахи привносять в квартиру не тільки свіжість. Жасмин, наприклад, дуже допомагає уникнути сварок і конфліктів, забираючи весь негатив людей і "остуджуючи" їх. Ще аромат цього чагарнику здатний розкрити жіночність дівчини, наділити ніжністю, крихкістю і увагою чоловіків. Жінку, від якої пахне жасмином, хочеться оберігати і захищати, любити так, немов вона богиня. Запах цієї квітки здатний залучити щиру взаємну любов.

М'ята кардинально змінює життя

Деякі люди люблять пити м'ятний чай, щоб заспокоїти нерви і знизити рівень стресу. Але вони навіть не підозрюють, скільки користі приносять собі, вдихаючи її аромат. Запах цієї рослини допомагає скластися обставинам так, щоб людина легко і невимушено заробляла гроші. Тобто він сприяє затриманню грошового потоку і налаштування його під вас. Для залучення багатства досить вранці перед роботою нюхати перцеву м'яту і заряджатися силами, змінюючи життя в кращу сторону.

Запахи цитрусових розпалюють пристрасть

Деякі запахи цитрусових здатні наповнити життя пристрастю.

Запахи певних цитрусових допомагають наповнити життя грошима, а ще притягнути щирі почуття. Аромати грейпфрута і мандарина вважаються одними з найсильніших природних афродизіаків. Якщо перед побаченням помити голову з краплею ефірної олії одного з фруктів або підібрати духи з їх нотами, можна домогтися не тільки бажаної близькості з чоловіком, але і зануритися в справжню безодню пристрасті.

Аромат троянд для досягнення бажаного

Чарівні властивості аромату троянд — відмінний привід попросити в подарунок букет цих колючих квітів. У різних країнах світу троянди вважаються символом благородних королів. А що завжди є у аристократів? Вірно, успіх, шана і багатство. Ось і виходить, що, якщо в будинку постійно пахне трояндами або їх ефірною олією, мешканець житла доб'ється мрій, виконає бажане і стане успішним.

Джерело