Антуріум: секрети догляду за рослиною в холодну пору року

Антуріум, який також називають чоловічим щастям, — красива і популярна кімнатна рослина. У неї немає періоду спокою, квітка росте цілий рік. Однак пізньої осені та взимку з антуріумом можуть виникнути проблеми. Що важливо врахувати, розповіли експерти, інформує Ukr.Media.

Температура

За словами фахівців, антуріум — теплолюбна рослина. Оптимальною для неї є температура +20…+25°С влітку і не нижче +18°С взимку.

Освітлення

Антуріум — досить світлолюбна квітка, проте вона не переносить прямих сонячних променів. Влітку квітка потребує легкого притінення, також її можна тримати і в півтіні. Взимку ж, коли світла мало і сонце неактивне, антуріум можна сміливо виставляти на підвіконня, навіть на південній стороні.

Вологість

Антуріум дуже любить вологу, протягом усього року йому необхідні рясні поливи. При цьому рослина не виносить застою води. Тому в горщику слід робити хороший дренаж.

Ще важливіша для антуріума вологість повітря — вона має бути високою, практично стовідсотковою. Але в міських квартирах такого домогтися складно, особливо взимку, коли працює опалення. Тому антуріум потрібно часто обприскувати, найкраще — щодня.

Джерело