9 розкішних моделей, яких світ прийняв такими, якими вони є

Хлоя Маршалл (Chloe Marshall)

Отримання титулу «Міс Суррей 2008» та проходження у фінал конкурсу "Міс Англія" в якості моделі розміру «плюс» стали переломними в долі Хлої. Саме ці дві події привернули увагу преси і зробили дівчину популярної, з чого і почалася її професійна кар'єра. Принцип Маршалл: «Ти не повинна бути високою і худою, щоб вважатися красивою».

Стефанія Феррарио (Stefania Ferrario)

Стефанія є представником лінії нижньої білизни від Діти фон Тіз і виступає проти звання моделі розміру «плюс». На її думку, неправильно застосовувати цей термін до фігуристим дівчатам. Свій протест Ферраріо висловила в інстаграмі, придумавши хештег #DropTheSize і заявивши, що є справжньою моделлю без всяких «але».

Фелісіті Хейворд (Felicity Hayward)

Фелісіті стала моделлю завдяки щасливому випадку. Вона просто танцювала в одному молодіжному клубі, де її помітили і запросили на зйомки. Ось так відкритість і відсутність сорому вплинули на її кар'єру.

Джада Сезер (Jada Sezer)

Джада працює з різними брендами і рекламує купальники і сукні для жінок з формами. На своєму прикладі показує, що важливо відчувати себе комфортно і впевнено.

Кортні Коулс (Kortnie Coles)

Кортні стала відома завдяки участі в реаліті-шоу «Топ-модель по-американськи». Результатом стало співробітництво зі знаменитим агентством Wilhelmina Models.

Ліріс Кросс (Liris Crosse)

Ліріс Крос – модель і актриса, яку часто називають «Наомі Кемпбелл розміру« плюс ». На початку кар'єри модельні агенти пропонували дівчині сильно схуднути. Незважаючи на це, вона зайняла свою нішу в світі моди, знялася для багатьох популярних журналів, а також в кліпах зі світовими зірками естради та кіно. Ліріс вважає своєю місією надихати жінок слідувати за своєю мрією.

Шарифа Джей (Shareefa J)

Шаріфа відчуває себе сексуальною в будь-якому одязі. Дівчина вважає неправильним, що худоба асоціюється з красою, а пишні жінки сприймаються інакше. Своїм прикладом вона намагається показати, що не варто переробляти себе під якісь стандарти, і хоче запобігти розвитку комплексів у дівчаток-підлітків.

Катя Жаркова (Katya Zharkova)

Катя Жаркова – одна з затребуваних російських моделей. Живе за принципом: щастя від ваги не залежить, жити потрібно тут і зараз, а не відкладати на потім.

Маркіта Прінг (Marquita Pring)

Маркита знімалася для каталогів людей з великими пропорціями, в 2011 році знялася для обкладинки журналу Vogue, а також була обличчям магазину одягу Levi's. Ця модель приймає свої форми, але підкреслює важливість фізичного здоров'я.

Джерело