7 випадків, які доводять існування подорожей у часі

Раніше вважалося, що такі історії — доля прихильників теорій змови, але в 2017 році Popular Mechanics опублікувало матеріал з інтерв'ю фізиків-теоретиків, які назвали подорожі в часі потенційно можливими. Крім того, не варто забувати і про дивні, незрозумілі факти, кожен з яких (нехай і опосередковано) існування подорожі в часі підтверджує, інформує Ukr.Media.

Монтокская двері в майбутнє

Про це дивний експеримент свого часу розповідали навіть на BBC. З 1943 по 1983 роки неподалік від невеликого містечка Монток американські військові проводили ряд випробувань, впливаючи на мозок піддослідних радіоімпульсами. Більшість нещасних від таких дослідів зійшли з розуму, але були й такі, хто розповідав про подорож в недалеке майбутнє. Детальніше про проект Монток ми писали тут.

Хіпстера-мандрівник

Прихильники теорій змови дуже люблять цей знімок, називаючи його «незаперечним доказом існування машини часу». Фотографія була зроблена в 1941 році: людина в модних окулярах і сучасній футболці і справді значно відрізняється від людей у натовпі. Може бути, вона і справді заглянула з майбутнього.

Годинник з майбутнього

Черговий доказ існування подорожей у часі виявили китайські археологи розкрили могилу імператора Сі Цін в 2008 році. У ці катакомби ніхто не спускався цілих сто років і, тим не менш, при розкопках були виявлені справжні швейцарські годинники. Цю знахідку не можуть пояснити досі.

Індіанці і смартфон

Умберто Романо написав картину «Містер Пінчон і поселення Спрінгфілда» в 1937 році. Художник показав історичну зустріч індіанців і англійських колоністів у XVII столітті: придивіться уважно до фігури на першому плані — у людини в руках щось, підозріло нагадує сучасний смартфон.

Політ Віктора Годдарда

Маршал британських ВПС Віктор Годдард в 1935 році потрапив в сильну бурю над Шотландією. Вітер закинув його на територію над покинутим аеродромом, де він із подивом побачив незвично розфарбовані біплани і механіків у комбінезонах синього кольору. Повернувшись на базу, Годдард поділився дивною історією з товаришами по службі, але йому ніхто не повірив. Зате через чотири роки біплани британців і справді стали фарбувати в жовтий колір, а механіки отримали нові сині комбінезони. Точно такі ж, які бачив Годдард в бурі.

CD з минулого

Компакт-диски з'явилися лише в XX столітті, так і грамплатівки звичної нам форми винайшли лише в кінці XVIII століття. Тим не менш, на картині, датовану початком XVIII, зображена група людей, з подивом розглядає щось, підозріло схоже на CD.

Дивна аварія

Нью-Йорк, 1950 рік. Під колеса автомобіля потрапляє дивний чоловік, одягнений по моді XIX століття. На тілі нещасного поліція виявила лист від 1876 року, 70 доларів того ж часу і мідні монети, які не випускалися після 1872 року. Ніхто так ніколи і не дізнався, звідки взявся цей дивний чоловік.

Чарлі Чаплін з телефоном

Режисер Джордж Кларк продивлялися кадри старого фільму Чапліна «Цирк», як раптом помітив на одному з них жінку, що тримає у голови маленьке пристрій. Зараз ми відразу вирішили, що вона говорить по мобільному телефону. Але фільм Чапліна був знятий ще в 1928 році — звідки у той час взагалі міг взятися смартфон

Джерело