59 боєзіткнень: Українські воїни продовжують розширювати плацдарм на Херсонському напрямку

Фото ГШ ЗСУ

Розпочалася шістсот вісімдесят перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 59 бойових зіткнень на шести напрямках.

Про це Генеральний штаб Збройних Сил України повідомив у фейсбуці.

У зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Куп’янському напрямку українські захисники відбили 4 атаки окупатнів біля Синьківки та східніше Петропавлівки Харківської області.

На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 4 атаки противника в районах Богданівки, Кліщіївки та Андріївки Донецької області.

У зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» на Авдіївському напрямку українські захисники продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи загарбникам значних втрат. Так, Сили оборони протягом минулої доби відбили 16 атак поблизу Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та ще 16 атак в районах Первомайського та Невельського Донецької області.

На Мар’їнському напрямку наші оборонці продовжують стримувати ворога неподалік Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де відбито 7 атак.

На Запорізькому напрямку Сили оборони відбили 8 атак противника в районі Роботиного та північно-західніше Вербового Запорізької області.

У зоні відповідальності ОСУВ «Одеса» на Херсонському напрямку українські воїни надалі продовжують заходи із розширення плацдарму. Незважаючи на значні втрати, ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Протягом минулої доби противник здійснив 6 безуспішних штурмових дій.

Джерело