5 предметів, які приносять в дім удачу

Підкова

Про щасливу, успішну людину кажуть, що вона на коні, якому необхідна підкова. Повішайте її над вхідними дверима, і щастя прийде до вас, інформує Ukr.Media.

Шукайте підкову в селі.

Часник

Якщо все валиться з рук, посуд б'ється, одяг рветься, предмети зникають, значить нечисть бунтує, вважали наші предки. Часник, як відомо, кращий продукт для її приборкання. Під стелею, в затишному місці, додайте кілька головок, вони очистять енергетику квартири.

Запасіться часником.

Ікона

У святих просять поради і захисту, благають про здоров'я. Зображення повинне бути освячене в церкві. Тоді ікони здатні відігнати будь хвацько, спокусившогося на ваше житло.

Ікони передаються з покоління в покоління.

Дзвоник

Вважається, що мелодійний дзвін відганяє злих духів і залучає удачу в будинок. Повісьте його так, щоб він дзвонив як можна частіше. У народі вважалося, що вибирати дзвіночок краще зі срібла або заліза. У нього повинен бути чистий, не дратівливий дзвін.

Звук повинен бути дзвінким.

Мед

Солодкі ласощі притягують в будинок достаток. Дівчатами корисно пригощати медом вподобаного хлопця, він запам'ятає її житло затишним, а саму господиню гостинною і приємною.

Мед для солодкого життя.

Джерело