5 найкращих кімнатних рослин для кухні

Кухня через свій недружній клімат як постійне місце проживання підходить не всім кімнатним рослинам. І тим не менш, є багато видів домашніх рослин, які будуть відчувати себе тут досить комфортно, інформує Ukr.Media.

Топ-5 "кухонних"рослин:

Хлорофітум

Це досить популярна кімнатна культура, яка чудово виглядає і може очищати повітря. Рослина добре переносить сильні протяги, високу температуру і постійні перепади вологості. Хлорофітум не потребує постійного і сильного поливу, а навесні зацвітає білими бутонами.

Цитрусові дерева

Цитрусові — досить легкі в догляді дерева з приємним запахом. Вони можуть очищати навколишнє повітря і знищувати більшість відомих шкідливих мікроорганізмів. Рослина має екзотичний і святковий вигляд одночасно.

Густе листя, барвисті плоди і цитрусовий аромат допоможуть зробити на кухні куточок природи. Для кухні варто купувати мініатюрні дерева висотою до 50 см. Але необхідно врахувати, що такі дерева погано переносять протяги. Тому оберіть місце подалі від вікна та дверей.

Каланхое

Рослина погано переносить тривалу спеку і велику кількість вологи, тому ідеально підходить для кухні. Воно швидко зростає при поганому освітлені тому оптимальним місцем для неї є темні закутки. Крім своєї краси, каланхое відоме гарними лікувальними властивостями.

У природі існує багато видів рослини з різними комбінаціями кольорів, тому є з чого обрати на свій смак.

Сансев'єрія

Сансев'єрію часто називають «тещиним язиком». Вона добре росте не тільки в теплі, але і в холоді. Інтенсивність освітлення не впливає на її розвиток. Рослина не боїться протягів і сильної вологості повітря, тільки погано реагує на часті поливи.

З цієї причини її можна вважати ідеальною, вона не вимагає ретельного догляду. Квітка має довге і пряме листя, яке починається від самого кореня. Вона ідеально вписується в будь-який стиль інтер'єру і здатна швидко поглинати шкідливі речовини з повітря.

Фікус Бенджаміна

Фікус є лідером серед квітів, здатних ефективно очищати навколишнє повітря від пилу і небезпечних речовин. Він нормально переносить часті поливи і яскраве освітлення, і може швидко рости в несприятливих умовах.

Довжина рослини може досягати 3,5 м. Густе листя фікуса дає можливість виростити його будь-якої форми. Така квітка надає кухні особливий шарм.

Як бачимо, навіть для кухні можна обрати кімнатні рослини, які будуть себе почувати там, як у своїй тарілці.

Джерело