14 років тюрми отримав «політексперт» із Житомира, який працював на кремлівські «змі» у Криму

Реальний термін ув’язнення отримав ще один зрадник, що проводив інформаційні диверсії проти України.

Як повідомляє Служба безпеки України, зловмисник діяв як «позаштатний кореспондент» підсанкційного інтернет-видання «політнавігатор», яке базується у тимчасово окупованому Криму.

«Цей інформресурс виконує завдання москви щодо поширення кремлівської пропаганди на території півострова та дискредитації нашої держави на міжнародній арені», — йдеться у повідомленні.

За вказівкою головного редактора російських псевдозмі сергія степанова цей «власкор» готував публікації, де виправдовував збройну агресію рф та «відбілював» злочини окупантів.

«Під час боїв за Київ ворожий поплічник робив фейкові дописи про хід бойових дій на користь російських загарбників. Також у замовних статтях він намагався штучно дискредитувати вище військово-політичне керівництво України та нав’язати кремлівську «риторику» про війну в Україні», — додають в СБУ.

Суд призначив прихильнику рашизму 14 років тюрми з конфіскацією майна.

За даними слідства, засудженим є 51-річний житомирянин, який до початку широкомасштабного вторгнення рф «уклав контракт» з головредом «політнавігатора».

Тоді він, переховуючись під псевдонімом Ігор Петров, підготував низку публікацій на підтримку терористичних організації «л/днр» і так званого «приєднання» тимчасово захопленої частини сходу України до росії.

Після початку широкомасштабного вторгнення рф керівник «політнавігатора» Степанов через месенджер вийшов на свого «власкора» у Житомирі та визначив йому завдання у війні проти нашої держави.

Нагадаємо, що у квітні цього року за аналогічними статтями Кримінального кодексу України заочну підозру отримав головний редактор «політнавігатора», що переховується у Криму.

Джерело