Деякі звички інших народів можуть нам здатися з першого погляду дивними. Однак при уважному розгляді цього питання, можна зрозуміти, що вони цілком правильні, інформує Ukr.Media.
Ставлення до собак
У Німеччині дуже добре ставляться до собак. Їх тут люблять і дозволяють ходити з господарями в ресторани, магазини і навіть музеї. Якщо начальник і колеги не проти, то можна і на роботу прийти з вихованцем. Є дні, в які дозволяється взяти їх з собою в дитсадок або будинок престарілих.
Фудшерінг
В Інтернеті деякі ресторани і пекарні виставляють інформацію про швидкопсувні продукти з великою знижкою. Таким чином щодня реалізується до п'ятдесяти кілограмів хліба.
Картопля
У супермаркетах Німеччини можна знайти цілих три види картоплі. Його "ранжування" залежить від кількості крохмалю. Так, картопля mehligkochend підійде для приготування пюре і рагу. Festkochend використовується для салатів, запікання, картоплі фрі, а з Vorwirgend festkochend готують супи і гарніри.
Сирий фарш
У Німеччині популярне блюдо під назву метт. У його склад входить сирий свинячий фарш, цибуля, спеції. Найчастіше його подають на хлібі. Іноді з метта роблять фігурки різних тварин.
Шорле
Німці вважають за краще лимонад або вино розбавити мінералкою і додати шматочки льоду. Такий напій називається Шорле. Співвідношення лимонаду (вина) і води в ньому зазвичай 1:1.
Мочалка
У Німеччині майже не користуються мочалками. Там намилюють тіло в душі руками. Купити ж нормальну мочалку тут складніше, ніж у нас.
Поштові скриньки та домофони
На них в Німеччині пишуть не номер квартири, а прізвища власника. Та й звернення за прізвищем тут вважається більш поважним.
Шум
Тут не заведено шуміти в суботу та неділю. Люди відпочивають. Навіщо їм заважати?
Миття сміття
У Німеччині миють пластикову тару, перуть поліетиленові пакети і лише після цього все це здають в переробку.
Хліб
Німці люблять їсти різні сорти хліба. Для нього є навіть спеціальне приймання їжі, які на українську можна перевести, як "вечірній хліб". На стіл подається відразу п'ять сортів: Темний, цільнозерновий, житній, картопляний, а також з горіхами, кукурудзою або насінням.
Залиште відповідь