Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Новини партнерів
Зміна клімату, адаптація і локальне підтоплення

Організація «Голос Природи» закінчила роботу над брошурами, присвяченими проблемам адаптації до зміни клімату та зниженню ризику локального підтоплення.

Брошура «Адаптація до зміни клімату – це необхідність» розповідає про проблему зміни клімату та необхідність виконання заходів з кліматичної адаптації економіки й інфраструктури населених пунктів.

 

 

 

 

 

 

 

Брошура «Причини та наслідки локального підтоплення» розповідає про актуальність проблеми локального підтоплення в Кам’янському. В цій брошурі організація «Голос Природи» розмістила не тільки інформацію про проблему, а й рекомендаціїщодо того, як мешканці міста можуть зменшитиризик підтоплення житлових будинків.

 

 

 

 

 

З електронною версією тематичних брошур можна ознайомитися на сайті ГО «Голос Природи»: voice.dp.ua/ua/article/kampaniyi/56-15.htm


Друкована версія брошур буде доступна читачам у відділеннях міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченко (м. Кам’янське). Передача брошур до бібліотек міста буде виконана до кінця серпня поточного року.

Організація «Голос Природи» висловлює подяку Дмитру Брежнєву і КсеніїФедоровій за надані тематичні фотографії, а також Сергію Калиті за дизайнерське оформленнядрукованих видань.

Виготовлення брошури стало можливим завдяки фінансовій підтримці та партнерському співробітництву з Національним екологічним центром України в рамках програми ClimateForumEast II, яка фінансується Європейським Союзом, Австрійською Агенцією з Розвитку та Австрійським Червоним Хрестом.


Опубліковано 27.08.2017
520 переглядів | для друку