Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Новини партнерів
Зміна клімату, адаптація і локальне підтоплення

Організація «Голос Природи» закінчила роботу над брошурами, присвяченими проблемам адаптації до зміни клімату та зниженню ризику локального підтоплення.

Брошура «Адаптація до зміни клімату – це необхідність» розповідає про проблему зміни клімату та необхідність виконання заходів з кліматичної адаптації економіки й інфраструктури населених пунктів.

 

 

 

 

 

 

 

Брошура «Причини та наслідки локального підтоплення» розповідає про актуальність проблеми локального підтоплення в Кам’янському. В цій брошурі організація «Голос Природи» розмістила не тільки інформацію про проблему, а й рекомендаціїщодо того, як мешканці міста можуть зменшитиризик підтоплення житлових будинків.

 

 

 

 

 

З електронною версією тематичних брошур можна ознайомитися на сайті ГО «Голос Природи»: voice.dp.ua/ua/article/kampaniyi/56-15.htm


Друкована версія брошур буде доступна читачам у відділеннях міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченко (м. Кам’янське). Передача брошур до бібліотек міста буде виконана до кінця серпня поточного року.

Організація «Голос Природи» висловлює подяку Дмитру Брежнєву і КсеніїФедоровій за надані тематичні фотографії, а також Сергію Калиті за дизайнерське оформленнядрукованих видань.

Виготовлення брошури стало можливим завдяки фінансовій підтримці та партнерському співробітництву з Національним екологічним центром України в рамках програми ClimateForumEast II, яка фінансується Європейським Союзом, Австрійською Агенцією з Розвитку та Австрійським Червоним Хрестом.


Опубліковано 27.08.2017
813 переглядів | для друку