Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Партнери
Громадські організації

 

 

WWF - World Wide Fund for Nature (Всесвітній фонд природи)  - міжнародна природоохоронна організація, яка працює більш ніж у 100 країнах світу, заснована у 1961 р. WWF здійснює свою діяльність як на місцевому, так і на міжнародному рівні. 

Місія WWF полягає у тому, щоб зупинити деградацію природних систем планети та побудувати майбутнє, у якому людина та природа будуть жити у гармонії. Цього можна досягти шляхом:
    ¤ збереження біорізноманіття планети;
    ¤ раціонального використання природних ресурсів;
    ¤ сприяння зменшенню забруднення та марнотратного використання.

Більше про діяльність WWF - http://www.panda.org/uk

 

 


  

 Робоча Група НУО з питань зміни клімату (РГ НУО ПЗК) – мережа громадських природоохоронних організацій, що діє з 1999 року, до складу якої входять 16 українських організацій.

Метою РГ НУО ПЗК є сприяння збереженню клімату на планеті через освіту населення і участь у виробленні і реалізації кліматоохоронної політики України.

Більше про діяльність РГ НУО ПЗК - www.climategroup.org.ua.

 

 

 


 

Національний екологічний центр України (НЕЦУ) - всеукраїнська громадська природоохоронна організація, яка була заснована 30 серпня 1991 року. Основними напрямками діяльності НЕЦУ є сприяння створенню нових природоохоронних об’єктів та відстоювання недоторканності існуючих, вплив на енергетичну політику та пропаганда нових підходів до розвитку енергетичного сектору з урахуванням негативних наслідків для довкілля, запобігання фінансування будівництва міжнародними фінансовими установами об’єктів зі значним негативним впливом на населення та довкілля, зменшення негативних наслідків від глобальної зміни клімату на національному та міжнародному рівнях, інформаційно-просвітницька діяльність, посилення впливу об’єднаного громадського природоохоронного руху на державну політику та суспільні процеси в країні.

Більш детальна інформація про діяльність НЕЦУ – www.necu.org.ua.

 

 


 

 

  

  Екологічно-гуманітарне об’єднання “Зелений Світ” (ЕГО „Зелений Світ”). Метою діяльності ЕГО „Зелений Світ” визначено збереження природної та історико-культурної спадщини, як необхідних умов гармонійного життя людини, а також захист екологічних прав.

 

 

   Учасники ЕГО “Зелений Світ” прагнуть дотримуватися етичних принципів етичних принципів гуманізму, поваги до природи, відкритості та гласності, активної громадянської позиції та відповідальності, партнерства, скромності та ощадливого використання природних ресурсів.

 

  Більше про діяльність ЕГО „Зелений Світ” - http://www.greenworld.org.ua

 


 

 

Експертно-дорадчий центр "Правова аналітика" - громадська організація, заснована у 2011 році з метою захисту прав людини і громадських інтересів, сприяння розвитку правозахисного руху, становленню громадянського суспільства, демократії, правової держави, принципів верховенства права і закону, задля розвитку природоохоронної діяльності, а також проведення громадської експертної і науково-дослідницької діяльності.

 

Програми організації: правозахисна, конституційна, екологічна, просвітницька, міжнародна, програми аналітичних досліджень, розвитку законодавства, моніторингу діяльності органів державної влади і програма "Громадянське суспільство".

 

Більш детально: http://legalanalytics.com.ua

 


Екологія-Право-Людина (ЕПЛ) (колишній БФ "Екоправо-Львів") – неурядова міжнародна організація, заснована у 1994 році з метою надання допомоги у захисті екологічних прав фізичним та юридичним особам, сприяння розвитку природоохоронної справи, екологічної освіти, науки та культури.

 

Напрямки діяльності організації:  Адвокатура, Екологічна інформація, Просвітницька діяльність, Міжнародна діяльність

Більше про діяльність ЕПЛ - http://www.epl.org.ua/