Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Корупція відступає! 1:0 на користь громадськості Дніпродзержинська
Прес-реліз

 

Депутати міської ради відмовилися дати дозвіл на впровадження виробництва монометиланіліну (ММА) у Дніпродзержинську. Однак, кампанія проти впровадження токсичного виробництва продовжується. Чиновники, що сприяли впровадженню сумнівного виробництва, повинні бути притягнуті до відповідальності.

У Дніпродзержинську, 29 квітня, сесія міської ради поставила крапку в питанні впровадження виробництва монометиланіліну в Дніпродзержинську. Нове токсичне виробництво впроваджуватися не буде.

Будівництво нового небезпечного хімічного підприємства (на базі ВАТ "ДніпроАЗОТ") не було погоджено з місцевими державними органами СЕС, екологічною інспекцією і управлінням архітектури, що є грубим порушенням діючого законодавства.

Запропонована технологія виробництва монометиланіліну не проходила промислових іспитів в Україні, що ставить під сумнів безпечність даного виробництва.

Для Дніпродзержинська, відповідно до державних вимог охорони атмосферного повітря, неприпустиме будівництво нових підприємств, тому що існуючі промислові викиди в атмосферу перевищують гранично припустимі концентрації в кілька разів.

Незважаючи на те, що керівництво ВАТ "ДніпроАЗОТ" подало в суд на Дніпродзержинську громадську екологічну організацію "Голос Природи", активісти організації продовжують збір підписів під зверненням до прем'єр-міністра. Мета цієї акції - скасування рішення Кабінету Міністрів щодо виробництва ММА в Дніпродзержинську і перегляд державної програми переходу на неетиловані види бензину, терміни реалізації якої давно зірвані.

"Ми не можемо залишатися байдужими до того, що позитивні висновки, які видали Мінздрав і Міністерство екології були зроблені не враховуючи думки місцевих інстанцій. Чиновники, що порушили законодавство повинні бути притягнуті до відповідальності. Крім цього, програма переходу держави на неетиловані види бензину була складена в 1999 році, терміни її реалізації зірвані, можливо що сьогодні виробництво монометиланіліну економічно не обґрунтоване, тому антитоксична кампанія продовжується", - заявив виконавчий директор екологічної організації "Голос Природи" Євгеній Колішевський.


Опубліковано 29.04.2005
2606 переглядів | для друку