Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Корупція відступає! 1:0 на користь громадськості Дніпродзержинська
Прес-реліз

 

Депутати міської ради відмовилися дати дозвіл на впровадження виробництва монометиланіліну (ММА) у Дніпродзержинську. Однак, кампанія проти впровадження токсичного виробництва продовжується. Чиновники, що сприяли впровадженню сумнівного виробництва, повинні бути притягнуті до відповідальності.

У Дніпродзержинську, 29 квітня, сесія міської ради поставила крапку в питанні впровадження виробництва монометиланіліну в Дніпродзержинську. Нове токсичне виробництво впроваджуватися не буде.

Будівництво нового небезпечного хімічного підприємства (на базі ВАТ "ДніпроАЗОТ") не було погоджено з місцевими державними органами СЕС, екологічною інспекцією і управлінням архітектури, що є грубим порушенням діючого законодавства.

Запропонована технологія виробництва монометиланіліну не проходила промислових іспитів в Україні, що ставить під сумнів безпечність даного виробництва.

Для Дніпродзержинська, відповідно до державних вимог охорони атмосферного повітря, неприпустиме будівництво нових підприємств, тому що існуючі промислові викиди в атмосферу перевищують гранично припустимі концентрації в кілька разів.

Незважаючи на те, що керівництво ВАТ "ДніпроАЗОТ" подало в суд на Дніпродзержинську громадську екологічну організацію "Голос Природи", активісти організації продовжують збір підписів під зверненням до прем'єр-міністра. Мета цієї акції - скасування рішення Кабінету Міністрів щодо виробництва ММА в Дніпродзержинську і перегляд державної програми переходу на неетиловані види бензину, терміни реалізації якої давно зірвані.

"Ми не можемо залишатися байдужими до того, що позитивні висновки, які видали Мінздрав і Міністерство екології були зроблені не враховуючи думки місцевих інстанцій. Чиновники, що порушили законодавство повинні бути притягнуті до відповідальності. Крім цього, програма переходу держави на неетиловані види бензину була складена в 1999 році, терміни її реалізації зірвані, можливо що сьогодні виробництво монометиланіліну економічно не обґрунтоване, тому антитоксична кампанія продовжується", - заявив виконавчий директор екологічної організації "Голос Природи" Євгеній Колішевський.


Опубліковано 29.04.2005
2742 переглядів | для друку