Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
У Кам’янському стартують дні сталої енергії

C 9 по 15 вересня 2019 року в Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) пройде акція «Дні сталої енергії». Цей захід проводиться в рамках реалізації Європейської ініціативи «Угода мерів», до якої місто Кам’янське приєдналосьу 2015 році. Користуючись нагодою, організація «Голос Природи» проведе для різних категорій мешканців Кам’янського інформаційні заходи, присвячені сталому споживанню енергії.

У Кам’янському, з ініціативи організації «Голос Природи», під час акції «Дні сталої енергії» будуть організовані такі заходи:
- тренінг «Школа юного кліматичного експерта» для дітей (10-15 років). Учасники тренінгу ознайомляться з презентацією «Що таке стале споживання енергії?», правилами читання лекцій, спробують провести тематичні заняття в своїх школах. Тренінг для юних експертів буде організовано на базі НеКафе «WONDERLAND» 8 вересня (неділя) з 15:00 до 18:00. Участь у тренінгу – за попереднім записом за телефоном 067 254 82 19;
- тематичні презентації в школах. Проведення лекцій заплановано в школах № 3, 5, 15, 19, 28, 29, 30, 39, 42, 44 з 9 по 13 вересня. Додаткові заявки на читання лекцій в школах приймаються за телефоном 067 681 13 16.
- вулична акція «Заряджайся енергією Сонця». Акція пройде 14 вересня з 12:00 до 16:00 на пл. П. Калнишевського, перед входом у міський парк. Під час акції городяни, що відпочивають у парку, зможуть зарядити свої телефони та інші пристрої від сонячної панелі, а також взяти інформаційну літературу про енергозбереження.

Для довідки:
Акція «Дні сталої енергії» проводиться щорічно в містах, які беруть участь у реалізації Європейської ініціативи «Угода мерів». Учасники угоди (місцева влада міст) беруть на себе добровільні зобов’язання щодо зниження викидів парникових газів, економії електричної енергії, підвищення частки відновлюваної енергетики, а також підвищення рівня інформованості населення про правила сталого споживання енергії. В Україні до Європейської ініціативи «Угода мерів» приєдналося понад 40 міст.


Опубліковано 09.09.2019
209 переглядів | для друку