Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Експерти розкажуть про важливість кліматичної адаптації

6-7 червня 2019 року в Дніпрі пройде Українсько-Німецька конференція «Кліматична адаптація: виклики і перспективи». В рамках конференції більше 20 німецьких та українських експертів розкажуть учасникам про актуальність проблеми зміни клімату та можливості реалізації стратегій і практичних проектів з кліматичної адаптації. На думку організації «Голос Природи», Українсько-Німецька конференція «Кліматична адаптація: виклики і перспективи» є одною з найважливіших екологічних подій 2019 року.

 

Конференція відкрита для широкого кола учасників


До участі в Українсько-Німецькій конференції «Кліматична адаптація: виклики і перспективи» запрошуються представники державних органів влади та органів місцевого самоврядування, а також представники громадських організацій. Учасники заходу отримають можливість обговорити роль влади і громадськості в реалізації проектів з кліматичної адаптації, можливості впливу на промислові підприємства для зменшення ними викидів, проблеми міст і громад у зв’язку з наслідками змін клімату та можливості  їх рішення. Конференція проводиться з метою обговорення труднощів, які перешкоджають реалізації стратегій і програм зі зниження викидів парникових газів, адаптації населених пунктів та різних секторів економіки до наслідків кліматичних змін.

Українсько-Німецька конференція «Кліматична адаптація: виклики і перспективи» пройде 6-7 червня 2019 року в Дніпрі, в готелі GrandHotelUkraine, за адресою: вул. Короленка, 2.

Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням:
https://t1p.de/kd1m

Деталі участі у конференції можна уточнити у координаторів конференції:
- Євген Колішевський, e-mail: golos1999@gmail.com, тел.: +38 067 681 13 16;
- Ольга Гончарук, e-mail: Wi-100@done.diplo.de

Організатори конференції: Генеральне консульство Німеччини в Донецьку (тимчасовий офіс в Дніпрі), громадська організація «Голос Природи». Партнером заходу виступає місто Кам’янське.


Опубліковано 20.05.2019
170 переглядів | для друку