Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Дякуємо за інформаційну підтримку акції «Запустимо у Блакитне озеро життя!»

8 листопада 2017 року в інформаційному агентстві «Міст-Дніпро» пройшла прес-конференція екологічної організації «Голос Природи»з анонсування акції «Запустимо у Блакитне озеро життя!». В ході прес-конференції були розглянуті питання, що стосуються причин погіршення екологічного стану Блакитного озера, цілей проведення акції «Запустимо у Блакитне озеро життя!», а також найближчі ініціативи організації «Голос Природи» по цій кампанії.

 

 

 

 

Акцію «Запустимо у Блакитне озеро життя!» підтримали громадськість, бізнес і наука


Акція по зарибненню Блакитного озера проводиться організацією «Голос Природи»вперше. У минулому організація «Голос Природи» відмовлялась брати участь в акціях по зарибненню через популістський характер цих заходів. Акція «Запустимо у Блакитне озеро життя!» проводиться з метою сприяння зниженню інтенсивності заростання озера водоростями. В озеро буде запущено більше 200 кг малька білого амура і товстолобика – саме ці види риб живляться водною рослинністю. На пропозицію підтримати акцію «Запустимо у Блакитне озеро життя!» вже відгукнулися птахофабрика «Оріль-лідер», громадська організація «Петриківський добробут», а також представники науки, співробітники Дніпропетровського національного університету.

 

Проведення акції «Запустимо у Блакитне озеро життя!» заплановане на 11 листопада 2017 року


«Ми не ставимо перед собою мету організовувати масштабне зарибнення Блакитного озера і шокувати громадськість результатами. Було б наївним сподіватись, що білий амур і товстолобик можуть вирішити усі проблеми Блакитного озера. Зарибнення озера видами риб, які живляться водоростями, є лише одним із способів сприяння вирішенню деяких існуючих проблем, зокрема, проблеми надмірного заростання озера водоростями.Щоб змінити ситуацію кардинально, треба діяти комплексно. «Голос Природи» вважає, що в даному випадку необхідно провести дослідження і проаналізувати всі фактори, що негативно впливають на екологічний стан Блакитного озера, після чого вживати заходів на основі отриманих науковихданих,– розповів Євген Колішевський, виконавчий директор організації «Голос Природи».–Разом з тим,ми плануємо проводити акцію «Запустимо у Блакитне озеро життя!» щорічно, оскільки білий амур і товстолобик не здатні розмножуватися у нашій кліматичній зоні, тому одноразові акції не дадуть належного результату».


Опубліковано 10.11.2017
313 переглядів | для друку