Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Дякуємо за інформаційну підтримку акції «Запустимо у Блакитне озеро життя!»

8 листопада 2017 року в інформаційному агентстві «Міст-Дніпро» пройшла прес-конференція екологічної організації «Голос Природи»з анонсування акції «Запустимо у Блакитне озеро життя!». В ході прес-конференції були розглянуті питання, що стосуються причин погіршення екологічного стану Блакитного озера, цілей проведення акції «Запустимо у Блакитне озеро життя!», а також найближчі ініціативи організації «Голос Природи» по цій кампанії.

 

 

 

 

Акцію «Запустимо у Блакитне озеро життя!» підтримали громадськість, бізнес і наука


Акція по зарибненню Блакитного озера проводиться організацією «Голос Природи»вперше. У минулому організація «Голос Природи» відмовлялась брати участь в акціях по зарибненню через популістський характер цих заходів. Акція «Запустимо у Блакитне озеро життя!» проводиться з метою сприяння зниженню інтенсивності заростання озера водоростями. В озеро буде запущено більше 200 кг малька білого амура і товстолобика – саме ці види риб живляться водною рослинністю. На пропозицію підтримати акцію «Запустимо у Блакитне озеро життя!» вже відгукнулися птахофабрика «Оріль-лідер», громадська організація «Петриківський добробут», а також представники науки, співробітники Дніпропетровського національного університету.

 

Проведення акції «Запустимо у Блакитне озеро життя!» заплановане на 11 листопада 2017 року


«Ми не ставимо перед собою мету організовувати масштабне зарибнення Блакитного озера і шокувати громадськість результатами. Було б наївним сподіватись, що білий амур і товстолобик можуть вирішити усі проблеми Блакитного озера. Зарибнення озера видами риб, які живляться водоростями, є лише одним із способів сприяння вирішенню деяких існуючих проблем, зокрема, проблеми надмірного заростання озера водоростями.Щоб змінити ситуацію кардинально, треба діяти комплексно. «Голос Природи» вважає, що в даному випадку необхідно провести дослідження і проаналізувати всі фактори, що негативно впливають на екологічний стан Блакитного озера, після чого вживати заходів на основі отриманих науковихданих,– розповів Євген Колішевський, виконавчий директор організації «Голос Природи».–Разом з тим,ми плануємо проводити акцію «Запустимо у Блакитне озеро життя!» щорічно, оскільки білий амур і товстолобик не здатні розмножуватися у нашій кліматичній зоні, тому одноразові акції не дадуть належного результату».


Опубліковано 10.11.2017
290 переглядів | для друку