Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
У сфері охорони природи немає позитивних результатів

Організація «Голос Природи» звернулась до керівництва громадської екологічної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації з пропозицією обговорити актуальні питання в сфері охорони природи. На думку «Голос Природи», випадки масового знищення дерев у Кам’янському і Дніпрі, забруднення довкілля великими тваринницькими підприємствами, низька активність по створенню заповідників заслуговують пильної уваги губернатора Дніпропетровської області.

У своєму зверненні «Голос Природи» просить дати можливість взяти участь у робочому засіданні громадської екологічної ради представникам контролюючих органів влади, громадських організацій і науки, а також великих тваринницьких підприємств ВП «Оріль-лідер» ПАТ «Миронівський хлібопродукт» та звіроферми ТОВ «ВБК «Агропромінвест».

«Ми хочемо зрозуміти причини неефективної роботи поліції та екологічної інспекції в сфері охорони зелених насаджень і дотримання природоохоронного законодавства великими тваринницькими фермами, а також причини низьких темпів створення заповідників. При всій очевидності фактів екологічних злочинів реальні заходи впливу правоохоронними і контролюючими органами поки не вживаються, – заявив Євген Колішевський, виконавчий директор громадської організації «Голос Природи». – Перш ніж турбувати губернатора області Резніченко В.М., ми хочемо в робочому порядку обговорити ці проблеми в колі громадських діячів, фахівців і відповідальних посадовців».


Опубліковано 12.06.2017
273 переглядів | для друку